Як встановити спортивне кермо. спортивне кермо на уаз.

Заміна штатного керма на спортивний змінює не тільки зовнішній вигляд салону і місце водія, але і допомагає впевненіше триматися за «баранку». Цьому сприяє ергономічність керма, його оббивка якісними матеріалами, можливість підібрати зручний діаметр. І для його установки в більшості випадків потрібен спеціальний адаптер (перехідник). Для кожної моделі автомобіля потрібно спеціалізований перехідник.
Вам знадобиться
  • Спортивний кермо.
  • Спеціалізований адаптер (перехідник).
Інструкція
1
Для більшості автомобілів, щоб встановити спортивний кермо , необхідний спеціальний перехідник. Рекомендується купувати спеціальні травмобезопасниє перехідники стандарту SPARCO. Такий перехідник при ударі поглинає частину енергії, дозволяючи частково зменшити ймовірність отримання травм. Пошук перехідника-адаптера для малопоширений моделі автомобіля іноземного виробництва може зайняти досить тривалий час.
2
Перед початком всіх робіт встановіть передні колеса прямо. Це можна зробити, проїхавши деяку відстань з невеликою швидкістю, тримаючись за кермо . Зніміть мінусовій провід з акумулятора.
3
Перш ніж приступити до демонтажу старого рульового колеса, знайдіть модуль управління подушками безпеки, якщо автомобіль ними оснащений. Встановити місцезнаходження цього модуля можна по інструкції до автомобіля. На цьому модулі знайдіть і від'єднайте многоштирьковий роз'єм і заізоліруйте його. Ця операція відключить спрацьовування подушок безпеки на час проведення робіт.
4
Демонтуйте старе рульове колесо. Скрутіть зі старого керма пластину сигналу і прикрутіть її до перехідника. Провід проведіть всередину перехідника. Переконайтеся, що при повороті рульового колеса контакти будуть торкатися один одного. Якщо цього не відбувається, звуковий сигнал не виконуватиме свої функції.
5
Потім встановіть перехідник рульовий вал, але остаточно прикручуєте тільки після рівній установки керма. Іншими словами, просто "наживите" його.
6
Виставити кермо рівно можна на прямий вільному майданчику. Для цього якийсь час рухайтеся прямо у напрямку вперед, а потім здавайте назад. При цьому встановіть кермо прямо, при необхідності знімаючи перехідник і встановлюючи його заново зі зміщенням. Після цього перехідник закріпіть остаточно.
7
Сам спортивний кермо кріпиться до перехідника спеціальними гвинтами, які повинні входити в комплект разом з перехідником або зі спортивним рульовим колесом. Підключіть кнопку звукового сигналу.
Зверніть увагу
Згідно закону про безпеку дорожнього руху, пройти техогляд на стандартному автомобілі зі спортивним кермом буде дуже важко.
Корисна порада
Проконсультуйтеся з продавцем з питання вибору адаптера (перехідника). Він повинен гарантовано підходити до обраному типу авто.
Сучасна автомобільна мода змушує автолюбителів удосконалити свої машини як в технічній частині, покращуючи роботу окремих вузлів і агрегатів, так і в частині зовнішнього вигляду, екстер'єру і салону. Сьогодні досить популярна заміна штатного рульового колеса на спортивний варіант. Як же замінити кермо вашого автомобіля на спортивний?
Вам знадобиться
  • - спортивне кермо;
  • - перехідник на рульову колонку;
  • - пристосування для знімання рульового колеса (можна знайти в автомагазинах, якщо запитати про знімачами для підшипників великого діаметра);
  • - токарний інструмент.
Інструкція
1
За допомогою знімача для керма зніміть кермо з рульової колонки. Знімач являє собою пристосування, чинне на принципі нарізного видавлювання (система упорів і поворотний механізм витягають кермо з рульової колонки).
2
Перевірте, куплений разом з кермом перехідник. Справа в тому, що різні марки і моделі автомобілів мають різні пристрої і перетину для кріплення керма на рульову колодку. Перехідник повинен вільно кріпитися і всередині керма і вдягатися на рульову колонку, повторюючи перетин і виступи на ній.
3
Якщо перехідник не підходить під рульову колонку, за допомогою токарного інструменту надайте йому необхідну форму. Справа в тому, що в деяких випадках ви можете знайти тільки перехідник, приблизно відповідний під вашу рульову колонку. Якщо його можна адаптувати саме під вашу, зробіть відповідні Надпіли, розширення, зрізи самостійно або звернувшись до токарну майстерню.
4
Встановіть спортивний кермо з перехідником на рульову колонку. Підключіть до спортивного керма елементи управління, які передбачені його конструкцією.
5
Самостійно додайте на кермо кнопку подачі звукового сигналу. Придбайте кнопкове пристрій активації звукового сигналу в автомагазині і зміцните його в зручному для себе місці на приладовій панелі. Врахуйте, що на спортивних рулях практично жоден виробник не вбудовує функцію клаксона (кнопки подачі звукового сигналу).
Зверніть увагу
Заміна рульового колеса в деяких випадках може служити причиною вилучення у вас транспортного засобу та встановлення його на штрафмайданчик до приведення його у норми, що дозволяють продовжувати експлуатацію. Будь-яка зміна, що вноситься в конструкцію вашого автомобіля і впливає на процес організації руху, повинно бути узгоджене з експертною комісією з питань відповідності транспортного засобу з нормами, в тому числі з правилами безпеки, для подальшої експлуатації в зміненому вигляді.
Корисна порада
Перш ніж змінити звичайний кермо на спортивний, добре подумайте, чи варто це робити, тільки піддався загальному віянню. Зважте всі «за» і «проти».