Як закріпити глушник.

Якщо глушник починає деренчати і битися об кузов автомобіля, значить, пошкоджені його кріплення. Щоб уникнути непотрібної вібрації заженете машину на яму або підйомник і зробіть діагностику глушника. У тому випадку, якщо зруйнувалися кріплення, зніміть глушник , приваріть їх знову і встановіть на автомобіль. Якщо інцидент стався в дорозі, примотати глушник дротом.
Вам знадобиться
  • набір ключів, зварювальний апарат, м'яка сталевий дріт, набір гумових обмежувачів
Інструкція
1
При відриві глушника від кріплення, продовжуйте рух на автомобілі з особливою обережністю, щоб його елементи при вібрації не пошкодили кузов автомобіля. Заженіть автомобіль на яму і визначте, які елементи глушника зруйнувалися. Зварюванням приваріть їх і знову встановіть на місце. При цьому враховуйте, що глушник кріпиться на спеціальних гумових подвесах, які бажано замінити, тому що при посиленій вібрації вони можуть порватися. Якщо ж кріплення цілі, обтягніть болти, на яких кріпиться глушник .
2
При повному руйнуванні глушника зніміть його, розкрутивши кріплення. Слідкуйте за тим, щоб не пошкодити деталі, які знаходяться навколо нього. Якщо гайки прикипіли так, що їх неможливо відкрутити ключем, обережно покачайте трубу з боку в бік, якщо і це не допоможе, зріжте болти.
3
При установці обов'язково використовуйте нові гумові підвіси, прокладки і хомути, а також кріпильні болти і гайки. При затягуванні хомутів, контролюйте зусилля, щоб труба глушника була деформована. Збираючи глушник , використовуйте на з'єднаннях спеціальний герметик, чи не який садіть все прокладки. Це дозволить забезпечити тиху роботу двигуни та унеможливить витік вихлопних газів.
4
При цьому будьте обережні, якщо герметик потрапить у всередину вихлопної труби і на лямбда-зонд, він обов'язково виведе його з ладу. Після установки переконайтеся, що всі деталі глушника встановлені строго горизонтально, без перекосів, інакше герметичності домогтися не вдасться.
5
На той випадок, якщо глушник відірветься в дорозі, далеко від населених пунктів, возите з собою шматок м'якої сталевого дроту, достатньо буде довжини в 1 м. Закріпіть глушник на місці відірваного кріплення за допомогою дроту. Це не усуне вібрацію, але перешкодить подальшому руйнуванню глушника. Як тільки з'явиться можливість, одразу прямуйте на ремонт.