Як замінити робочий циліндр. Як замінити робочий циліндр зчеплення.

Робочий циліндр зчеплення підлягає зняттю і заміні, якщо спостерігається текти робочої рідини або відбувається неповне виключення зчеплення. Всі ці неполадки є легко помітними і швидко усуваються.
Інструкція
1
Приготуйте набір гайкових ключів і окремий ключ, призначений для гайок, які кріплять трубопровід. Після це за допомогою інструменту відкрутіть гайку, яка кріпить трубопровід до перехідника, розташованому на робочому циліндр е. Акуратно притримуйте другим ключем перехідник, щоб виключити його проворачивание.
2
Злегка стисніть лапки хомута пассатижами, щоб послабити кріплення. Після цього пересуньте його вздовж шланга. В цей час від'єднайте шланг від бачка. З секції для гідроприводу, який відповідає за вимкнення зчеплення, вилийте рідину в заздалегідь приготовлену каністру або будь-яку іншу ємність. Пам'ятайте, що бачок є загальним для головних циліндр ов і має перегородку для кожної з гідросистем.
3
Відкрутіть штуцер і обережно відведіть шланг трохи в сторону. Уважно стежте за тим, щоб не втратити мідні ущільнювальні шайби, які встановлені на наконечнику шланга з обох кінців. Заодно огляньте їх на предмет пошкодження та деформації. При необхідності проведіть їх заміну.
4
Знайдіть в салоні під панеллю приладів пружинний фіксатор, який служить для штовхача головного циліндр а, і акуратно вийміть його. Слідкуйте за тим, щоб не втратити гумове кільце і хвилясту пружинну шайбу. Після цього відкрутіть гайки, що кріплять головний циліндр до кузова автомобіля і обережно зніміть його. Огляньте фланець циліндр а, на якому знаходиться ущільнювальна прокладка, при необхідності замініть її.
5
Встановіть новий головний циліндр в зворотному порядку. Приєднаєте все шланги і трубки. Пам'ятайте, що перед установкою ретельно перевірте всі деталі на предмет зносу або пошкодження. Після цього долийте рідину в бачок і видаліть повітря з системи гідроприводу. Потім проведіть опробування роботи зчеплення.