Як збільшити продажі в продуктовому магазині.

Проблему, як збільшити продажу в продуктовому магазині, можна легко вирішити, якщо розкласти її на більш дрібні завдання. По-перше, організуйте рекламну кампанію, спрямовану на вже існуючу і нову аудиторію. По-друге, проведіть стимулюючу акцію для того, щоб утримати постійних клієнтів і підвищити лояльність до торговельної точки. По-третє, введіть в асортимент нові продукти і популярні розкручені бренди для залучення покупців.
Інструкція
1
Щоб збільшити продажу в продуктовому магазині, організуйте рекламну кампанію. Спочатку визначте, на яку аудиторію вона буде спрямована. Найкраще працюють акції, які охоплюють і постійних і нових клієнтів. Рекламуйте карти на знижку для покупців, які вперше прийшли в магазин. І бонуси за придбання товарів для тих, хто раніше робив покупки в іншому місці. Для постійних клієнтів введіть мотиваційну систему. Робіть подарунки по кожному десятому, двадцятому або тридцятих чеку. Щоб обмежити число нерентабельних відвідувачів, введіть мінімальну суму для участі в акції. Наприклад, триста чи п'ятсот рублів.
2
Пройдіться по сусідніх торгових точках і вивчіть асортимент продуктів. Під виглядом покупця поцікавтеся, які товари краще розкуповуються. Домовтеся з постачальниками про Привозі відсутніх найменувань. Так ви привернете споживачів, зацікавлених в якомусь певному бренд. Приплив нових покупців прискорить збут та іншої продукції, представленої в магазині.
3
Намагайтеся, щоб на полицях магазину були представлені всі популярні торгові марки. Чим частіше товар рекламується в засобах масової інформації, тим більше покупців їм зацікавиться. Слідкуйте за конкурсами, проведеними продуктовими компаніями. У період їх проведення продажу акційних брендів збільшуються в кілька разів.
4
Вчасно забирайте з полиць прострочений товар. Якщо магазин невеликий, і в нього ходять тільки мешканці сусідніх будинків, зіпсована продукція може зробити погану славу. Слух про обман покупців дуже швидко облетить увесь район. І клієнти будуть робити покупки в іншому магазині. Тому в будь-якій конфліктній ситуації забирайте прострочення і повертайте назад гроші.
5
Збільшити продажу в магазині самообслуговування допоможе грамотне розташування полиць з товаром. Мотивуйте покупців брати візки. Для цього розставляйте важкі продукти - овочі, газовану воду, соки - біля входу. Клієнти обов'язково захоплять кошик на колесах, щоб не нести тяжкості в руках. Дослідження маркетологів показують, що покупці з візками набувають продуктів на двадцять п'ять - тридцять відсотків більше, ніж без.