Як збільшити чисті активи.

Представники виконавчої влади, ініціюючи зміни в системі оподаткування, традиційно впливають на роботу компаній. Останнім часом труднощі викликані встановленим чиновниками порядком розрахунку вартості чистих активів в акціонерних товариствах. Часом його складно дотримуватися. Розберіться в співвідношенні активів і пасивів, правильно оціните власний капітал, щоб збільшити потрібний показник.
Інструкція
1
Якщо ваша компанія входить до групи підприємств, то поліпшити чисті активи потрібного суспільства ви можете за рахунок об'єднання двох фірм. Враховуйте, що збільшення активів організації спричинить швидкий ріст її зобов'язань. Ви можете цього уникнути, якщо майно передасте, як універсальне правонаступництво. Однаково прийнятні обидві форми реорганізації: злиття чи приєднання.
2
Законодавчо реалізацією не є передача основних засобів або іншого майна організації її правонаступника в процесі реорганізації цієї компанії, згідно з підпунктом 2 пункту 3 статті 39 НК РФ. Як наслідок: фірма, яка отримала в процесі реорганізації майно, не вносить його вартість до складу доходів, відповідно до пункту 3 статті 251 НК РФ. Правонаступник може включити в статтю своїх витрат витрати та збитки (що виникли до дати реорганізації і не враховані в базі з податку на прибуток) реорганізованих одиниць.
3
Фірма-правонаступник може претендувати на відрахування суми ПДВ, раніше пред'явленої або сплаченої реорганізованої фірмою. Враховуйте, що зазначені суми не повинні бути пред'явлені перетвореної фірмою до відрахування до початку реорганізації. До того ж такі суми повинні відшкодовуватися перетвореної фірмою відповідно до статті 176 Податкового кодексу, але не повернуті до початку реорганізації.
4
Приймаюча організація отримає крім активів перебудовуваною фірми її зобов'язання та сплатить податки і пеню останньої. Тому перед прийняттям рішення про реорганізацію компанії, оцінити зобов'язання.
5
Збільште активи за допомогою інвестування, але робіть це тільки тоді, коли в суспільстві немає достатньої кількості власних коштів. Спробуйте провести збільшення статутного капіталу або добийтеся фінансової допомоги від акціонерів. Додатковий внесок інвесторів в статутний капітал у вигляді майна і грошей вважається інвестиціями, з точки зору оподаткування. Передачу майна в якості інвестиції реалізацією не вважають згідно з пунктом 4 статті 39 НК РФ.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=V9Sred-sSq4