Як виробляти пакети.

Бізнес по виробництву пакетів вважається одним із самих невитратних і результативних. Повсюдне використання пакетів і пакувальної продукції народжує високий попит. Величезним плюсом цього бізнесу є також порівняно невелика вартість устаткування і швидка окупність.
Вам знадобиться
  • - документи про реєстрацію юридичної особи;
  • - приміщення;
  • - виробнича лінія;
  • - сировина;
  • - співробітники .
Інструкція
1
Для відкриття виробництва пакетів необходио отримати документи про реєстрацію юридичної особи (ІП або ТОВ).
2
Далі необхідно знайти приміщення, в якому розмістяться виробничі лінії і склад. Його можна купити або орендувати. Приміщення, в якому буде розташовуватися виробничий цех, повинно мати стелі не нижче 7 метрів, інакше необхідне обладнання туди просто не поміститься. Оскільки приміщення, де буде розташовуватися виробництво пакетів, досить високе, слід особливо подбати про його обігріві. У більшості випадків для цього встановлюють інфрачервоні лампи.
3
Придбайте виробничу лінію. Вам знадобляться: екструдер, машина для різання плівки, прес, який прорубує в пакеті ручку. Лінію можна купити вже в комплекті і разом з технологією виробництва або набирати потрібне обладнання окремо. У другому випадку, звичайно, можна на чомусь заощадити, але потрібно розбиратися в процесі виробництва пакетов.Еслі ви хочете наносити на пакети зображення, то вам стане в нагоді ще один апарат - Флексограф. Однак таке обладнання є досить дорогим, і на початковому етапі, можливо, варто утриматися від цієї ідеї.
4
Оберіть сировину, з яким ви будете працювати. Вибір того чи іншого матеріалу безпосередньо впливає на якість готової продукції. Найбільш якісним матеріалом для виготовлення пакетів вважається гранульований поліетилен, розмір гранул якого не перевищує 5 мм. Використання вторинної сировини цілком припустимо, але лише для пакетів, які не повинні стикатися з їжею, через вміст в них шкідливих речовин. В якості сировини іноді використовують поліпропілен, однак для нього необхідно спеціальне, не настільки поширене обладнання. Для виробництва пакетів вам також будуть потрібні барвники. Ціни на них відрізняються у різних виробників іноді досить значно.
5
Коли все готово до запуску, необхідно підібрати персонал. Робота з виробництва пакетів не вимагає від співробітників будь-яких особливих знань і умінь. Обслуговування машин - справа нескладна, і йому можна навчитися досить швидко.
6
На одній сучасної лінії ви зможете проводити зовсім різні пакети , що допоможе істотно збільшити обсяги продажів і працювати на заказ.Спеціалісти радять починати бізнес з виробництва одного-двох найменувань продукції, а коли ваша справа окупиться і почне приносити дохід, можна розширювати асортимент.