Як назвати спортивний клуб. Назви спортивних клубів.

Пісня у відомому мультфільмі говорить: «Як ви яхту назвете, так вона і попливе». Не варто забувати про це, підбираючи назву спортивного клубу . Можна назвати спортивний клуб як завгодно, але без грамотного вдалого назви роздобути клієнтів буде проблематично.
Інструкція
1
Придумуючи назву для спортивного клубу , потрібно чітко уявляти собі його цільову аудиторію. Якщо це заможні люди, до назви можна додати фрази, які б підкреслювали елітарність закладу. Якщо основна маса клієнтів - представники середнього класу, можна придумати що-небудь простіше. При цьому слід уникати штампів і банальностей, начебто VIP і т.п.
2
Слід подумати і скласти список прикметників, що асоціюються зі спортом: здоровий, сильний, стрункий, бадьорий і так далі. Запишіть їх у стовпчик. Чим довше вийде список, тим краще. Підключіть весь свій креатив і фантазію. Не варто відразу відкидати варіанти, які здадуться невідповідними. Може бути, вони стануть основою оригінальної назви.
3
Після того як список прикметників готовий, потрібно скласти інший список. Керуючись рекомендаціями з першого пункту, складіть список іменників. Підійдіть до цього завдання творчо.
4
А тепер прийшов час поєднати прикметники з першого списку з іменниками з другого. При цьому необов'язково строго дотримуватися формули «прикметник і іменник». Цікава назва може вийти і з інших поєднань. Наприклад, при складанні двох прикметників та іменника, прикметника і двох іменників, одного іменника і так далі. В результаті майже зі стовідсотковою гарантією ви отримаєте яскраве, оригінальне і такого назва для вашого спортивного клубу .
Зверніть увагу
Ви, звичайно ж, можете скористатися послугами компаній, які за великі гроші і назва вам підберуть, і бренд ваш розкрутять. Але для початку спробуйте впоратися з цим завданням самостійно.
Корисна порада
Спробуйте провести конкурс на кращу назву серед своїх потенційних клієнтів. Це буде ще і відмінною рекламою. Та й як подарунок можна запропонувати переможцю абонемент в ваш спортивний клуб.