Як вибрати кашу.

Люди, що стежать за своїм здоров'ям, не можуть уявити щоденне меню без кількох видів улюблених каш. Однак кожному хотілося б, щоб тарілка каші приносила не тільки позитив для організму, але і задоволення від смаку. Для цього необхідно вибирати корисні та якісні крупи.
Інструкція
1
Завжди обирайте для себе і своїх рідних саме ті каші, смак яких ви любите. Адже навіть найкорисніша кашка ніколи не стане ласощами для сім'ї, якщо є її ви будете через силу. Постарайтеся врахувати переваги кожного члену родини і купувати смачні для всіх крупи. Навчіться готувати каші так, щоб вони були дуже апетитними.
2
Зверніть увагу на корисні властивості каш, які ви їсте кожен день. Дізнавшись про те, якими можливостями володіє певна крупа, ви можете скорегувати щоденне меню сім'ї так, щоб користь була максимальною. Врахуйте, що гречка містить більше, ніж будь-яка інша каша, вітамінів групи В, які позитивно впливають на зовнішність, позбавляють від стресу і повертають спокійний сон. Вівсяну крупу наказують тобто тим, кому необхідно терміново знизити рівень холестерину, а також ліквідувати судинні бляшки. Пшоняна каша навіть у давні часи вважалася тим продуктом, від якого прибувають сили. Рис також багатий на вітаміни і мікроелементи і може захистити від передчасного старіння. Перловка багата на фосфор, тому хороша для підтримки «в тонусі» розумових здібностей. Знайдіть детальну інформацію про інших крупах і керуйтеся нею, складаючи раціон.
3
Якщо крупи для каш ви збираєтеся заготовити про запас, то купуйте фасовану продукцію, яка упакована герметично. Завжди дивіться на термін придатності продукту: каша з простроченої крупи вийде несмачна. Купуючи ваговий продукт, не варто купувати його велика кількість: у відкритому пакеті або банці з крупою можуть навіть завестися комахи.
4
Пам'ятайте, що найкорисніші каші виходять з цільного зерна. Однак для тих, хто не любить таких страв або не має часу довго варити кашу , існують різноманітні пластівці. Такий варіант каші хороший для перекусу на роботі або в похідних умовах.