Як розблокувати сторінку Вконтакте. Як розблокувати сайт вконтакте.

Щоб розблокувати сторіночку Вконтакте, необхідно знати причину блокування. Зазвичай буває одна їх двох блокувань: - блокування аккаунта або блокування за IP модератором мережі; - блокування аккаунта вірусом.
Вам знадобиться
  • Щоб розблокувати сторінку потрібно комп'ютер, доступ в мережу і невелике знання комп'ютерної специфіки.
Інструкція
1
Якщо сторінка заблокована модератором, слід написати на його адресу лист з проханням роз'яснити причини блокування і попросити розблокувати аккаунт. Відповісти повинні протягом місяця. Чи не надійшло відповіді - напишіть ще раз. Якщо відповідь так і не надійшов - чекати більше не слід, сторіночку ніхто не розблокує. Можна спробувати другий спосіб.
2
Якщо сторінка заблокована по IP, достатньо просто його змінити. У кого IP є динамічним - проблем немає. Якщо IP статичний, то доведеться використовувати спеціальні програми анонімайзери. Сервіс програми змінить IP на будь-який обраний.
3
Якщо аккаунт блокується вірусом, то ситуація виглядає складніше. Хід дій буде такою: зайдіть по IP адресою Вконтакте .ру на сторіночку http://93.186.225.211/, введіть свій логін, пароль і переходите на свою сторіночку (спосіб діє в 90% випадків, якщо не заблокований IP).
4
Видаліть вірус, що блокує доступ Вконтакт. З комп'ютера перейдіть в директорію диск C/WINDOWS/system32/drivers/etc. Виберіть файл «hosts». Якщо файл є прихованим, то в настройках властивості папки необхідно відзначити параметр «Показувати приховані файли і папки». За допомогою програми «Блокнот» відкрийте файл «hosts». У відкритому документі видаліть всі записи, розташовані під рядком "127.0.0.1 localhost». Далі перевірте автозавантаження програм: Пуск - Виконати - напишіть в рядку «msconfig» - ОК, перейдіть на конфігурацію системи, далі в автозавантаження. Краще поки всі програми з автозавантаження видалити. Перезавантажте комп'ютер і сканувати систему на наявність вірусів.
5
Якщо спосіб пункту 4 не допоміг - знову відкрийте файл «hosts» і подивіться, відредагований він чи ні. Якщо редакція не зберігається, то доведеться відредагувати знову і у властивостях файлу прибрати галочку в параметрі «тільки для читання».
6
Якщо не допомагає виконання пункту 5 - пробуйте виконати ті ж маніпуляції, що і в пункті 4, при завантаженні операційної системи в безпечному режимі.
7
Самий крайній випадок - відновлення операційної системи через точку відновлення або її перевстановлення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dG6LkoIndkc
Зверніть увагу
При блокуванні сторінки Вконтакте вірусом в більшості випадків з'являється банер, що містить повідомлення про необхідність відправки СМС для розблокування доступу. Ніколи не відправляйте подібного роду повідомлення. Це обман, для чого, власне кажучи, і призначається вірус. Відправивши СМС, ви втратите час, гроші і гарний настрій, а результату так і не отримаєте.