Як створити профіль користувача.

Цікавість - характерна риса сучасної людини. Цікаво дізнатися про технічні новинки, про далекі країни, про спорт, мистецтво і про те, що діється у світі. Але найцікавіше, знати, з ким зустрічається або чим зайнятий сусід по сходовій клітці, він же колишній однокласник. Все це можливо, якщо створити профіль користувача в соціальній мережі.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - фотографія;
  • - соціальна мережа.
Інструкція
1
Для початку вам необхідно запастися терпінням, перш ніж приступити до роботи. Візьміть комп'ютер і виберіть соціальну мережу. Для цього вийдіть в інтернет і наберіть в пошуковику "Зареєструватися в соціальній мережі". Пошуковик видасть вам безліч варіантів, але не відгукуються на пропозицію маловідомих соціальних мереж, ви можете заразити ваш комп'ютер вірусами. Запитайте у своїх друзів, які сайти надійніше, почитайте на форумах. Також ви можете керуватися кількістю користувачів - чим більше користувачів, тим соціальна мережа популярнішим і надійніше.
2
Після того як ви визначилися з сайтом, зайдіть на нього і натисніть на іконку "Зареєструватися". Після цього висвітиться віконце, де ви зможете прочитати про правила. Після того як прочитаєте, введіть в спеціальне поле адресу своєї електронної пошти, на яку вам прийде лист-підтвердження. Потім введіть своє ім'я та прізвище. Також ви можете придумати собі нік. Заповніть всі необхідні поля.
3
Потім переходьте на наступний етап. Але перш виберіть фотографію, яку ви поставите собі на аватарку. Фотографія повинна "важити" не більше 3 мб. Підберіть її таким чином, щоб ваше обличчя займало якомога більше простору, щоб люди, яких ви будете додавати собі в друзі, могли з легкістю вас дізнатися. Потім підтвердіть реєстрацію у себе на пошті.
4
Отже, ви майже завершили реєстрацію користувача. Завантажте обрану фотографію собі в профіль . Потім заповніть поля: інтереси, діяльність, робота та багато інших. Вкажіть школу й університет, де ви вчилися. І починайте шукати старих і нових друзів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gL3w60FTyKw
Зверніть увагу
Ви можете зареєструватися на іноземній сайті і завести багато знайомств з людьми з інших країн.
Корисна порада
Коли ви будете вибирати соціальну мережу, щоб зареєструватися, розпитайте друзів, де вони зарегістріровани.Указивайте справжні ім'я та прізвище - так вашим друзям буде легше вас знайти.