Як відновити віддалений поштовий ящик mail. Як відновити поштовий ящик на майл.

Зіткнутися з необхідністю відновлення віддаленої поштової ящика може будь-який користувач, незалежно від рівня його досвідченості. Найпопулярнішими системами, що надають поштові сервіси, є такі системи як «Яндекс», Google і Mail.ru.
Інструкція
1
Якщо ви видалили свою поштову скриньку власноруч. Варто пам'ятати, що при реєстрації поштової ящика , одночасно з цим реєструється і аккаунт у відповідній системі. Для того щоб відновити віддалений поштовий ящик, увійдіть в свій аккаунт і знайдіть пункт «створити поштовий ящик». Однак необхідно врахувати, що відновити вміст поштової ящика буде неможливо.
2
Якщо ви видалили не тільки свою поштову скриньку, а й весь аккаунт, вам доведеться наново реєструватися в системі. Ім'я віддаленого аккаунта зазвичай вважається зайнятим протягом трьох місяців. З цієї причини ви не зможете зареєструватися під своїм колишнім ім'ям в цей термін. У разі якщо після закінчення цього часу, ваш колишній адреса не буде зайнятий яким-небудь стороннім користувачем, ви маєте можливість знову зареєструвати поштову скриньку під своїм ім'ям.
3
Також поштову скриньку може бути видалений через його невикористання протягом строку (у середньому його протяжність становить від 3 до 6 місяців), обумовленого в користувача угоді. Щоб відновити поштову скриньку в цьому випадку, зверніться в технічну підтримку системи, що надає вам послугу.
4
Нерідко причиною видалення поштової ящика може служити розсилка спаму і вірусних повідомлень з вашої поштової адреси. Зазвичай, це відбувається, якщо до вашої пошти отримали доступ зловмисники. У такому випадку система блокує або видаляє вашу поштову скриньку. Щоб вирішити цю проблему, зв'яжіться з технічною підтримкою, яка посприяє у відновленні вашої поштової ящика .
Зверніть увагу
Важливо пам'ятати всю інформацію, яку ви вказали при реєстрації поштової скриньки, в тому числі контрольний питання і відповідь на нього. Дана інформація, в рамках деяких поштових служб, може бути необхідною для відновлення вашої поштової скриньки.
Наймасовіші поштові сервіси на сьогодні - це Google Mail, Mail.ru і Яндекс.Пошта. Іноді користувачі видаляють старі e-mail для того, щоб створити поштовий ящик в інший, більш зручній системі. У різних електронних поштових системах процедура відновлення ящик а, незалежно від причини його видалення, відбувається приблизно однаково.
Інструкція
1
Видалення поштової ящик а не означає видалення облікового запису в системі. Багато Мультисервіс і портали, такі як Google, надають для ID користувача не тільки пошту, а й документи, органайзер, інструменти для веб-дизайнера та інші подсервіси. Видаливши поштовий ящик в одному з таких сервісів, наприклад, Mail.ru, ви можете відновити його, зайшовши в аккаунт. Знайдіть пункт «Створити поштову ящик » в особистому кабінеті (аккаунті), і для вас буде створений e-mail з аналогічним адресою, що ви мали раніше. Однак листи, що знаходилися в ящик е до видалення, будуть стерті.
2
У разі коли ви видалили не тільки своєю e-mail, а й весь аккаунт, зареєструвати такий же адреса не вдасться протягом 3 місяців. Скоріше всього, ім'я вашого e-mail буде заморожено на 90 днів без можливості відновлення. Звичайно ж, є ймовірність, що через 3 місяці ця адреса буде зареєстрований іншим користувачем і ви не зможете відновити свій старий e-mail. Тому, якщо для вас важливий цю адресу, постарайтеся повторно зареєструвати його відразу ж через 90 днів після видалення акаунта.
3
Деякі поштові сервіси видаляють поштовий ящик через неактивності клієнта протягом 3-9 місяців. Даний термін прописується з угоді між поштовою системою і її користувачем. У такому випадку, ви зможете відновити e-mail, звернувшись через зворотний зв'язок в службу підтримки сервісу. Швидше за все, від вас буде потрібно вказівку старого пароля від пошти та/або відповіді на секретне питання.
4
З розвитком SEO, соціальних мереж та інтернет-шахрайства поштовий ящик може бути видалений через його використання з метою розсилки спаму і вірусів. Можливо, ваш електронний ящик був зламаний зловмисниками, і доступ до e-mail був закритий, а адреса заблокований або видалений. Для вирішення даної проблеми також зв'яжіться зі службою техпідтримки, щоб відновити аккаунт. Можливо, для цього вам знадобиться скан паспорта.