Як знайти e-mail адресу. Як дізнатися електронну адресу людини.

Найчастіше користувачам всесвітньої павутини доводиться шукати адресу електронної пошти знайомої людини, а іноді навіть і незнайомого. Завдання це на даний момент набагато простіше, ніж кілька років тому. Зараз є більше ресурсів, які можуть дозволити зробити це. Розглянемо варіанти пошуку поштових адрес.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер; - Вихід в інтернет.
Інструкція
1
Введіть у пошуковик будь-яка згадка про шуканого людини: його ім'я, прізвище, дату народження. Запити видадуть інформацію про нього, якщо він, звичайно, якимось чином в мережі залишив свій e-mail адресу. Цей підхід - досить дієвий, якщо у вашого адресата є ресурси в мережі: блог, сайт, сторінка в соціальній мережі. Якщо такий пошук не дав результатів або видав занадто багато можливих сторінок, то дійте по-іншому.
2
Використовуйте всесвітній каталог e-mail адрес за адресою: worldemail.com/advanced.html. Це - не найкращий ресурс для пошуку людини в мережі на даний момент, але спробувати пару раз варто.
3
Вбийте дані свого адресата в інший подібний сервіс: adresses.com. З цим завданням, він, як правило, справляється набагато краще. Справа в тому, що власники цього сайту самі створюють такі алгоритми пошуку електронної пошти, за яких вони не просять самих власників давати їм адреси. Дуже пристойний сервіс для виконання даного завдання.
4
Пошукайте потрібний вам адресу на InfoSpace, сайт - infospace.com/info/wp/email. Перевага цього ресурсу над іншими в тому, що не знайшовши потрібного вам людини, він надає відомості про людей зі схожими даними (прізвище, ім'я).
5
Не забудьте шукати потрібний вам адресу пошти і через директорії великих сайтів. Там може бути зареєстрований потрібний вам людина. Наприклад, web.icq.com/whitepages/search, www.uaportal.com/friends. Якщо це не дасть результату, загляньте на сайт http://my.email.address.is/. Він працює по 5 різним директоріям і напевно допоможе. Просто введіть прізвище, ім'я. З 5 відкрилися вкладок ви дізнаєтеся посилання на відповідні сайти і звіти.
6
Шукайте, нарешті, по Usenet, якщо всі вищеописані способи вам не принесли результату. Якщо шуканий людина взагалі не бачив в очі комп'ютер, такий варіант, однозначно, не підійде. Хоча, якщо він брав участь у конференціях в Usenet, то пошукайте його ще в usenet-addresses.mit.edu.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на точні дані шуканого адресата.
Корисна порада
Пробуйте всі ресурси для пошуку адреси, в тому числі і соціальні мережі.
Електронна пошта є одним з популярних засобів зв'язку. Проте можливості інтернету дозволяють обмінюватися повідомленнями не тільки між знайомими людьми, а й отримувати листи з невідомих адрес. У зв'язку з цим виникає потреба дізнатися людину, яка написала повідомлення.
Інструкція
1
Уважно вивчіть полі «Від кого» в отриманому електронному листі. Як правило, в ньому міститься достатньо інформації для визначення людини - це його ім'я та поштову адресу.
2
Спочатку перевірте ім'я. Для цього скористайтеся пошуковими сайтами. Звичайно, якщо людина не є хоч скільки-небудь публічною персоною, ви або не знайдете про нього інформації, або відшукайте кілька десятків людей з таким же ім'ям.
3
Домогтися більшої ефективності в даному випадку можуть допомогти соціальні мережі. По-перше, в них зареєстровано величезне число користувачів, по-друге, пошук може здійснюватися за великим числом критеріїв, починаючи від статі і віку, закінчуючи місцем проживання та особистими інтересами. До того ж істотна частина інформації в соціальних мережах є загальнодоступною, у тому числі і фотографії, що дозволить домогтися більшої результативності пошуку.
4
Не покладайтеся тільки на одну соціальну мережу, використовуйте кілька сайтів. Крім того, в деяких з них є зручна можливість: пошук людей за контактами пошти. Додайте перевірявся адресу в список контактів поштової скриньки і після цього пошук в соціальній мережі.
5
Якщо ім'я в графі «Від кого» в отриманому вами листі явно не має нічого спільного з реальним ім'ям людини, проаналізуйте адреса відправника. Перевірте його за допомогою пошукових систем. Цілком можливо, що шуканий людина десь залишав свою адресу для зв'язку і підписувався справжнім ім'ям. А його вже можна перевірити.
6
Зверніть увагу на другу частину адреси, а саме на ту, яка знаходиться після знака собачки (@). Якщо це не адресу одного з поширених поштових сервісів, варто його перевірити. Можливо, це персональна сторінка людини або інтернет-представництво організації, в якій він працює.
7
Ще один варіант - використання соціальної інженерії. Зареєструйте новий поштовий ящик і напишіть на перевірявся адресу лист. Постарайтеся зацікавити одержувача і під будь-яким приводом дізнатися його справжнє ім'я. Головне - не переступайте межу закону.