Як створювати вебсайт.

Активний розвиток інтернету дозволяє створювати власні web-сайти, не маючи ніякими знаннями в області програмування і web-дизайну. Природно, подібні сайти будуть схожими на інші аналоги, але багатьох це не зупиняє.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для початку визначтеся з тематикою майбутнього сайту. Це один з найважливіших етапів у створенні та розкрутці власного інтернет-ресурсу. Ретельно продумайте специфіку побудови схеми майбутнього web-сайту, з'ясуйте, чи зможете ви заповнити його необхідної інформацією.
2
Тепер виберіть конструктор для сайту. Існує кілька сильно популярних ресурсів, що дозволяють безкоштовно або за мінімальну плату швидко створити і налаштувати власний web-сайт.
3
Якщо ви вирішили створити форум або новинний сайт, то скористайтеся такими онлайн-конструкторами, як http://www.ucoz.ru або http://joomla.ru. У тому випадку, якщо вам потрібно створити власний інтернет-блог, то скористайтеся наступними ресурсами: http://mywordpress.ru/hosting або http://www.majordomo.ru.
4
Зареєструйтеся на сайті http://www.ucoz.ru. Натисніть кнопку «Створити сайт». Виберіть параметри, якими повинен володіти створений ресурс. Врахуйте, що потім можна буде практично повністю змінити його дизайн.
5
У тому випадку, якщо ви вирішили використовувати систему управління сайтами Joomla, то скачайте з їх офіційного сайту дану програму. Встановіть її собі на комп'ютер для отримання доступу до налаштувань власного ресурсу.
6
У тій ситуації, коли ви вирішили створити власний блог, зареєструйте собі безкоштовний або платний домен. Знайдіть готовий шаблон, який працює на движку wordpress, скачайте його і встановіть на ваш домен.
7
В даному випадку вам доведеться розібратися в деяких тонкощах установки шаблону на хостинг, але це не повинно викликати у вас особливих труднощів. Краще вибирайте ті ресурси, які надають хостинг з попередньо встановленими шаблонами під wordpress. Це дозволить заощадити час, що витрачається на прикріплення нового шаблону до движку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AJ-AbdvNp4Q