Як змінити доменне ім'я. Як змінити домен при підключенні віддалено.

Кожному вебмастеру відомо, що дуже важливо здійснити правильний вибір домену, не допускаючи помилок, які не кращим чином позначаться на подальшому просуванні. Але навіть гарне доменне ім'я доводиться міняти. Це відбувається з різних причин. Іноді зміна або реєстрація доменного імені відбувається після якоїсь реорганізації або у зв'язку з передачею прав власності ну і, звичайно ж, в силу його морального старіння. Ну а початківці SEO-оптимізатори часто хочуть змінити домен (доменне ім'я ) через погану індексації або накладення фільтрів.
Інструкція
1
Теоретично можна виправити всі помилки, продовжуючи писати унікальні пости і закуповуючи посилання. Але може пройти досить багато часу, перш ніж ситуація хоч як-небудь зміниться. Або того гірше, вам ніхто не дасть гарантії, що фільтр знімуть. А кому сподобається даремно витрачати час і гроші, не отримуючи жодних результатів? Тому простіше змінити свій домен і вдосконалюватися далі. Перенесіть сайт на новий домен, який ви попередньо обрали. Даний етап не викликає питань, головне - пройти процес реєстрації і прописати DNS, чекаючи делегування.
2
Прив'яжіть ім'я до сайту на хостингу. Потім налаштуйте сам редирект, прописавши в файлі .htaccess (знаходиться в кореневій папці сайту) такі рядки: • RewriteRule (. *) Http:// ім'я -сайта.ru/$ 1 [R = 301, L ] • RewriteEngine on • Options + FollowSymLinksПосле цього боти і користувачі, що переходять за застарілими URL, автоматично перенаправлятися на нові.
3
Далі пропишіть новий уерел в robots.txt, тоесть Host: доменне ім'я ru. І додайте новий домен в Google Webmaster і в Яндекс.Вебмайстер. З цього приводу існує хороший і дуже корисну пораду, який полягає в тому, що пошуковим системам потрібно «згодувати» новий і старий sitemap. Перше дозволить прискорити процес індексації сторінок, відсутніх у старому блозі, друге дозволить завантажити всі застарілі сторінки з налаштованим 301-м перенаправленням. А це в свою чергу допоможе швидше оновити індекс.
4
Налаштуйте сторінку 404 (за старим домену). І вкажіть у ній, що блог змінив свою адресу. Після всіх кроків, виконаних по зміні доменного імені, залишається чекати моменту, коли пошукові системи переіндексіруют всі сторінки і контролювати появу можливих помилок.
Правильний вибір домену - запорука успіху сайту. Важливо не допустити помилок при виборі назви ресурсу, в іншому випадку це може погано позначитися на його просуванні. Але бувають такі ситуації, коли ім'я у сайту хороше, але його доводиться міняти.
Інструкція
1
Зміна домену здійснюється з різних причин. Можливо, через зміну власника, реорганізації, попадання сайту під фільтр пошукових систем. Зазвичай якщо ресурс потрапляє під АГС (фільтр), то його можна витягнути звідти. Якщо з цієї причини ви хочете змінити домен, подумайте, чи варто відразу ж міняти назву сайту або ж постаратися виправити всі помилки, що виникли в результаті неправильної оптимізації? Продовжуйте розміщувати на ресурсі унікальні якісні, грамотні статті. Купуйте посилання на інших сайтах. Звичайно, може пройти багато часу, перш ніж ви досягнете будь-яких результатів. Найнеприємніше - це те, що немає гарантії зняття фільтра. Якщо ви не хочете витрачати свій час і гроші і чекати яких-небудь змін, читайте далі.
2
Оберіть новий домен, перенесіть сайт на нього. Для цього пройдіть процес реєстрації і пропишіть DNS під час очікування делегування. На хостингу прив'яжіть назву до ресурсу. Потім налаштуйте редирект. Для цього пропишіть у файлі .htaccess, який знаходиться в кореневому каталозі сайту, наступне: RewriteRule (. *) Http://домен/$ 1 [R = 301, L] RewriteEngine onOptions + FollowSymLinksСделайте це для того, щоб не втратити своїх читачів: вони, переходячи по старому URL, будуть автоматично перенаправлятися на новий.
3
Не забудьте переписати домен у файлі robots.txt. Для того щоб пошукові роботи швидше проіндексували сайт, що знаходить за новою адресою, додайте його в Гугл.Вебмастер і Яндекс.Вебмайстер. Це потрібно для того, щоб пошуковики знали і старий, і новий URL. Це дозволить зробити індексацію відсутніх на старому ресурсі сторінок швидше.
4
На старому домені налаштуйте сторінку «Помилка 404». Повідомте гостей сайту про те, що ресурс переїхав на нову адресу. Після того як ви виконаєте всі кроки, очікуйте того, коли пошукові роботи проїндексируют ваш сайт з новим доменом.