Як замінити металеві двері.

Ви думаєте, як замінити металеву двері на броньовану конструкцію, що відповідає вимогам безпеки? Приділіть увагу вибору компанії, в якій будете вибирати металеву двері , звертаючи увагу на основні характеристики самої моделі та репутації компанії-виробника.
Інструкція
1
В даний час металева двері служить однією з можливостей захистити своє житло від злому і подальшого пограбування. Якщо ви вирішили поміняти стару вхідні двері на нову надійну броньовану конструкцію, то дотримуйтеся наступних рекомендацій. По-перше, приділіть увагу вибору найбільш оптимальної моделі, що відрізняється безпекою самої конструкції.
2
При цьому рекомендується уникати придбання дешевого китайського дверного полотна, метал якого не товще, ніж звичайна консервна банка. По-друге, вибирайте компанію, яка не тільки здійснює продаж броньованих дверей, але і займається їх професійною установкою. Вирішуючи, як замінити металеву двері нестандартних розмірів, ви можете звернутися в виробничу компанію, що виготовляють дверні конструкції за індивідуальними замовленнями і їх наступний високоякісний монтаж з урахуванням особливостей дверного простору.
3
Будь заміна металевих дверей - привід проконсультуватися з фахівцями. Дізнайтеся максимальну інформацію про конкретний виробнику броньованих дверей, які ви плануєте встановити в своїй квартирі. Далі поцікавтеся, яка фурнітура двері використовувалася виробником, і які замки пропонуються до установки, адже саме від них залежатиме безпека вашого житла. Запитайте у консультантів компанії, як замінити металеву двері , використовуючи нові петлі, здатні витримувати максимальні навантаження.
4
Пам'ятайте, що установка дверного полотна повинна здійснюватися комплексно, тому поцікавтеся, чи приїде до вас майстер, щоб зробити заміри, яким чином буде зніматися стара конструкція і монтуватися нова. Не намагайтеся заощадити на монтажі дверної конструкції та здійсненні вимірів, оскільки не підходяща за розміром двері буде погано відкриватися і закриватися. В даному випадку можливо і заклинювання замку, яким би якісним і надійним він не був.
5
У момент установки нової броньованої дверний конструкцією не передавайте ключі від вашої квартири сусідам або родичам, залишіться вдома і слідкуйте за роботою майстрів. Обов'язково вимагайте у них гарантійний талон, а також візьміть другу копію акта приймання-передачі, щоб у разі виявлення неполадок в подальшому вимагати у продавця дверей належне виконання своїх зобов'язань.