Як заховати трубу витяжки. пластикові короба для витяжки.

Витяжка - пристосування, без якого сучасна господиня не представляє процес щоденного приготування їжі. Це корисний винахід дуже функціонально, але при цьому хочеться, щоб виглядала витяжка естетично. Як же заховати її не дуже доречну в кухні трубу ?
Вам знадобиться
  • - витяжка;
  • - гіпсокартон;
  • - пластиковий короб.
Інструкція
1
Якщо у вашій кухні буде монтуватися стелю з гіпсокартону, то обговоріть з робочими цей момент. Вони підкажуть, як правильно розташувати витяжку, щоб витяжний канал був захований під стелею. Можливо, у вашому випадку немає необхідності опускати стелю повністю, а достатньо буде зробити нижче тільки частина стелі. Також підійде багаторівнева стеля з гіпсокартону з додатковим підсвічуванням на рівнях. Такий оригінальний хід може стати знахідкою для дизайну вашої кухні.
2
Аналогічно приховати труби від витяжки можна під час монтажу натяжної стелі. Обов'язково обговоріть свої побажання в фірмі, де ви замовляєте установку такої стелі. Майстер, відвідавши ваш будинок для твори замірів, підкаже можливі варіанти.
3
Якщо ви встановлюєте витяжку вже після ремонту, купіть спеціальний декоративний гіпсокартоннних короб. Попередньо проведіть виміри, щоб короб повністю приховав трубу від витяжки. Такий короб може мати різну форму, при цьому в нього можна вмонтувати, наприклад, точкові світильники. Також ви можете зробити на коробі підсвічування таким чином, щоб додаткове світло падав на плиту.
4
Ви може також використовувати спеціальний пластиковий короб, в якому ховається труба. Але врахуйте, що пластикові короба підходять тільки в тому випадку, якщо витяжка розташовується максимально близько до каналу, при цьому не має багато прямих кутів. Інакше такий короб може негативно вплинути на відтік повітря.
5
Щоб не мати проблем з неестетичними витяжними каналами, встановіть в кухні вбудовану втяжками, яка монтується прямо в кухонні меблі. Відповідно, в ній сховається і труба. Така витяжка може бути повністю вбудовуваної, а також висувається тільки тоді, коли працює плита.