Як закласти дірку в трубі.

Катастрофа! Ми споглядаємо дірку в трубі і з неї витікає вода, добре, якщо не окріп. Сподіваюся, ви вмієте плавати. У кожній квартирі повинен недалеко від труб опалення та подачі води перебувати рятувальний круг.Телефони виклику екстрених служб повинні бути на першій сторінці домашньої телефонній книзі, на стіні у стаціонарного телефонного апарату і у вашому мобільнику.
Вам знадобиться
  • Рушник, шматок гуми, хомути різних діаметрів.
Інструкція
1
Припустимо: ніч, аварійна служба не дуже швидко поспішає на виручку, десь в місті глобальна аварія. Ваша заявка в черзі на порятунок не перша. Чи можна щось зробити самим? Виявляється, можно.Заранее постарайтеся дізнатися до усіляких катаклізмів, де і як у вашій квартирі перекрити воду в кранах і батареях. Дуже корисні знання. Перевірено!
2
Отже, перекриваємо воду.Следствія можуть бути двоякімі.Ви перемогли, текти припинилася, збираємо воду з підлоги, викликаємо вранці слюсаря.
3
Вода продовжує поступать.Перевязиваем дірку рушником, будь непотрібної ганчірочкою, щоб вода не розбризкувалася і стікала по довгим кінців ганчірочки в тазик, який ви встигли дбайливо підставити, рятуючи майно своє і нижніх сусідів. Поки тазик наповнилася і текти локалізована, перевірте, що мається рятівного в вашому домашньому господарстві.
4
Від невеликої дірочки на трубі холодної води тимчасово можна врятуватися, перемотавши її ізолентою, скотчем, медичним рулонним лейкопластирем.Можно використовувати пластилін як затички і далі також додати обмотку ізолентой.В цих же цілях застосовується і так звана холодне зварювання, що продається в господарських магазинах. Її використовують як і пластилін. Розім'явши в руках, накладаємо на дірку , захоплюючи 2-3 сантиметри навколо отверстія.Холодная зварювання підійде і для труб з гарячою водою, і для батареї.
5
Ідеальним способом, сантехніки вважають накладення хомута.Самий примітивний хомут можна спорудити з шматка гуми або товстої плівки в декілька шарів, накладених на дірку в трубі і міцно перетягнутих дротом або товстої бечевкой.Разумеется, краще підійдуть хомути промислового виробництва, що представляють із себе металеву стрічку з перфорацією і гвинтом з гайкою, розраховані на труби різних діаметров.В застосуванні дуже прости.На текти накладаємо шматок гуми і закріплюємо його на трубі обернувши хомутом. Знімаємо гайку, вставляємо гвинт в підходяще отвір перфорації, затягуємо гайкою. Хомут намертво закріплює гуму на трубі .Правільно підібраний і закріплений хомут може не тільки дочекатися приходу спасителя-сантехніка, а й зносу будинку за старістю.
6
Якщо у вашому будинку є труби і батареї, не полінуйтеся, сходіть в магазін.Не можете виміряти діаметр, не біда. Візьміть нитку або смужку паперу. Оберніть трубу, зайве отрежьте.В магазині пред'явіть продавцю і скажіть, що вам потрібні хомути і гумові прокладки до них відповідно до ваших вимірами. Вам обов'язково помогут.Подготовьтесь до боротьби з комунальними стихійними лихами в своєму житлі.