Як зробити екшен в Photoshop.

Екшен - це збережена послідовність трансформацій зображення в програмі Photoshop. Застосування екшенів помітно економить час і дозволяє зосередитися на тій частині роботи, яка вимагає дійсно творчого підходу.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - зображення.
Інструкція
1
Відкрийте картинку, послідовність операцій з якою збираєтеся зберегти як екшену, в програмі Photoshop. Для цього відкрийте папку із зображенням в провіднику, клацніть по файлу правою кнопкою мишки і виберіть опцію «Відкрити за допомогою». Виберіть Photoshop в списку запропонованих програм.
2
Перейдіть в палітру Actions (« Екшен и»), клацнувши по вкладці Actions (« Екшен и»), яка розташована поруч зі вкладкою History («Історія ») в середній правій частині вікна програми.
3
Створіть новий набір екшенів. Це можна зробити за допомогою кнопки Create new set («Створити новий набір»), яка знаходиться в нижній частині палітри Actions (« Екшен и»). Ви створюєте щось начебто папки, де зберігатимуться однотипні екшени, тому для неї потрібно придумати назву, за яким можна зрозуміти, які екшени в ній містяться. У вікні, введіть ім'я набору та клікніть по кнопці ОК.
4
Створіть новий екшен, натиснувши на кнопку Create new action («Створити новий екшен»), яку можна побачити в нижній частині палітри Actions (« Екшен и») праворуч від кнопки Create new set («Створити новий набір»). В поле Name («Ім'я») введіть назву екшену. Звичайно, ви можете залишити назву, яка присвоюється за замовчуванням, але все-таки зручніше назвати екшен так, щоб можна було зрозуміти, що він робить. Наприклад, якщо ви записуєте послідовність дій для перекладу зображення в чорно-білий режим, назвіть екшен black_white1.
5
Можете відразу прив'язати запуск створюваного екшену до якомусь поєднанню клавіш. Для цього виберіть із списку Function key («Функціональна клавіша») одну з клавіш і поставте галочку в чекбоксі Shift або Ctrl.
6
Почніть запис, натиснувши на кнопку Record («Запис») у вікні властивостей екшену. Після цього вікно закриється, а все те, що ви зробите з відкритим в Photoshop зображенням, запишеться в створювану послідовність дій.
7
Закончите запис екшену, натиснувши на кнопку Stop playing/recording («Зупинка запису/відтворення»). Це крайня ліва кнопка під палітрою Actions. Ваш екшен записаний. Тепер для того щоб застосувати до зображення послідовність дій, яку ви записали, вам потрібно всього лише клацнути по екшену лівої кнопкою миші і натиснути кнопку Play. Ця кнопка у вигляді стрілочки знаходиться в нижній частині палітри екшенів, як і всі інші кнопки керування вмістом палітри.