Як відновити отформатированную карту пам'яті.

Частенько видалення файлів з носіїв відбувається через непорозуміння. Фотоапарат потрапив в руки дитини. Або ви самі очистили карту пам'яті, будучи впевненим на сто відсотків, що фотографії вам більше не знадобляться, а через кілька днів вам потрібні саме ці, вже стерті з пам'яті. На такі випадки програмісти розробили спеціальні програми, які можуть відновити інформацію з відформатованих носіїв.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - програма CardRecovery.
Інструкція
1
Відкрийте браузер і введіть в рядок пошуку назву програми - CardRecovery. Якщо виникнуть проблеми з пошуком, можна скачати на порталі www.softportal.com. Пройдіть по одній із запропонованих посилань і скачайте програму на комп'ютер. Встановіть CardRecovery, натиснувши двічі на інсталяційний файл лівою кнопкою миші. Як правило, подібні програми повинні завжди встановлюватися тільки в системний каталог локального диска на вінчестері комп'ютера, так як все логи зберігаються саме в ті директорії.
2
Запустіть програму. Виберіть носій, модель фотоапарата і місце на вінчестері, куди програма буде зберігати відновлені дані. Вкажіть розмір карти пам'яті і натисніть «Ок». Уважно вводите всі дані, так як це дуже важливий процес при відновленні інформації з переносних носіїв.
3
Запустіть сканування карти пам'яті. Ви можете скористатися кнопками Pause і Stop, якщо вам потрібно ненадовго зупинити або перервати процес. Проте зазвичай це не займає більше кількох хвилин. Програма видасть повідомлення про успішне завершення, натисніть «Ок». Інтерфейс даної програми іноземною мовою, однак, труднощів при роботі не виникне, так як все банально просто.
4
Програма виведе список фотографій, які можна відзначити для подальшого відновлення. Зачекайте, поки пройде збереження в обрану раніше область на вінчестері. Перегляньте результат. Якщо програма CardRecovery не змогла відновити велику частину ваших даних, спробуйте використовувати іншу програму. В інтернеті можна знайти безліч подібних програм, в тому числі і безкоштовно. Існують також програми і для відновлення інших даних - аудіо файлів, документів, відео та інших.
Випадкове форматування зовнішніх накопичувачів - досить часте явище. В таких випадках не слід виконувати непотрібних дій, а необхідно якнайшвидше приступити до відновлення важливих файлів.
Вам знадобиться
  • - карт-рідер;
  • - фотокамера або телефон.
Інструкція
1
Роботу з картою пам'яті найкраще здійснювати через карт-рідер. Ви також можете використовувати як перехідника мобільний телефон або фотоапарат, але ці пристрої не завжди можуть забезпечити прямий доступ до потрібної інформації. Підключіть карту пам'яті до комп'ютера за допомогою вибраного обладнання.
2
Встановіть програму Easy Recovery. Відкрийте цю утиліту і перейдіть в меню File Recovery (Відновлення файлів). Знайдіть і відкрийте підменю Format Recovery (Відновлення після форматування).
3
В лівому меню робочого вікна виберіть потрібний накопичувач. Краще заздалегідь з'ясуйте букву вашої флешки, використовуючи меню «Мій комп'ютер». Натисніть кнопку Next.
4
Вкажіть формат файлової системи карти пам'яті . Зверніть увагу на той факт, що потрібно вибрати формат, в якому флешка працювала до форматування. Натисніть кнопку Scan.
5
Програмі може знадобитися 20-30 хвилин для проведення аналізу карти пам'яті . Дочекайтеся завершення цього процесу. Вивчіть список файлів, які придатні для відновлення з даного накопичувача.
6
Виділіть галочками необхідні файли. Натисніть кнопку Save. Після запуску нового діалогового вікна вкажіть локальний диск і папку на ньому, куди будуть збережені виділені файли. Натисніть кнопку Next і дочекайтеся завершення роботи утиліти.
7
Якщо ви не маєте карт-рідером, скористайтеся програмою Magic Data Recovery. Вона відмінно підходить для відновлення інформації з карт пам'яті фотоапаратів і деяких мобільних телефонів.
8
Підключіть фотокамеру до USB-порту комп'ютера. Запустіть зазначену програму. Виберіть фірму-виробника фотоапарата. Натисніть кнопку «Сканувати». Дочекайтеся підготовки списку доступних файлів. Виконайте збереження потрібної інформації на один з локальних дисків комп'ютера.