Як зробити вінтажну фото.

Існує багато способів надати фотографії вінтажний вид. В основному, це комбінація колірної корекції з додаванням текстур і віньєток. Можливо, освоївшись з роботою в графічному редакторі Photoshop, ви зможете винайти власний спосіб стилізації фотографій під вінтаж.
Вам знадобиться
  • - Програма Photoshop;
  • - фотографія.
Інструкція
1
Відберіть фотографію, з якої будете працювати, і відкрийте її в програмі Photoshop за допомогою команди Open з меню File.
2
Продублируйте шар із зображенням. Для цього клікніть правою кнопкою миші по єдиному існуючому шару в палітрі Layers і виберіть опцію Dublicate layer з контекстного меню.
3
Збільште різкість зображення, не чіпаючи колірну інформацію. Щоб це зробити, переведіть фотографію в колірній режим Lab, вибравши опцію Lab, яку після нетривалого пошуку можна виявити в групі Mode меню Image.Перейдіте в палітру каналів, якшо по вкладці Channels, яку можна помітити поруч зі вкладкою Layers. Клацніть по каналу Lightness. Зображення стане чорно-белим.Увелічьте різкість зображення в каналі Lightness за допомогою фільтра Unsharp Mask. Вікно налаштувань цього фільтра відкривається командою Unsharp Mask з групи Sharpen меню Filter. Налаштуйте параметри різкості на око і натисніть кнопку ОК.
4
Переведіть фотографію в режим RGB, використовуючи опцію RGB з групи Mode меню Image.
5
Вантажні фото часто виглядають трохи вигорілими. Щоб імітувати цей ефект, створіть новий коригувальний шар, скориставшись кнопкою Create new fill or adjustment layer, яка знаходиться в нижній частині палітри Layers. В меню, яке відкривається по клацанню по цій кнопці, виберіть опцію Brightness/Contrast. У вікні налаштувань фільтра виставите значення параметра Brightness, рівне -15, а для параметра Contrast вкажіть -50. Клацніть по кнопці ОК.
6
Додайте на фотографію віньєтки. Для цього створіть новий шар з градиентной заливанням, клацнувши по кнопці Create new fill or adjustment layer. У меню, виберіть опцію Gradient. В установках градієнт виберіть стиль Radial із списку Style. Поставте галочку в чекбоксі Reverse, щоб темна частина градиентной заливки перебувала не в центрі зображення, а по краях. Натисніть на кнопку ОК.Переведіте шар з градієнтом в растр. Для цього клацніть по шару з градиентной заливанням правою кнопкою миші і виберіть з контекстного меню опцію Rasterize layer.
7
Трансформуйте шар з градієнтом так, щоб темні ділянки перемістилися до країв зображення. Для цього скористайтеся командою Free Transform з меню Edit. За допомогою миші перетягуйте краю рамки для досягнення потрібного результату. Застосуйте трансформацію натисканням кнопки Enter.Сменіте режим накладення шару з градиентной заливанням з Normal на Soft Light. Це можна зробити, вибравши режим Soft Light із списку у верхній частині палітри Layers.
8
Додайте синьо-жовті відтінки на зображення. Для цього створіть новий коригувальний шар з нижньої частини палітри шарів. Виберіть опцію Curves з появи спіска.В вікні налаштувань фільтра виберіть із списку каналів канал Red. Додайте якірну крапку в середину кривої, клацнувши по ній лівою кнопкою миші. Потягніть вниз саму верхню якірну крапку, щоб додати синій відтінок в яскраві ділянки зображення. Потягніть вгору нижню якірну крапку, щоб додати в тіні червоний відтінок. Переключіться в канал Blue. Виконайте з ним ті ж операції, що і з червоним каналом. В результаті в світлі частини зображення додасться жовтий відтінок, а в тіні - синій. Трохи перетягніть вниз центральну якірну крапку, щоб додати всій фотографії жовтуватий відтінок. Натисніть кнопку ОК.
9
Збережіть фотографію командою Save As з меню File.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3D1wNtAKxAs