Як робити анімацію через flash. Як зробити анімацію через веб камеру.

Важко знайти сайт, на якому б не було анімованих банерів і різних «живих» малюнків. За рідкісними винятками, все це - flash-анімація, яку можна легко зробити самостійно. Для цього вам знадобиться програма Macromedia Flash, інтернет, небагато місця на жорсткому диску і трохи терпіння.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма Macromedia Flash;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Завантажте браузер і в рядку пошуку введіть назву програми - Macromedia Flash. Вам запропонують безліч посилань, виберіть найбільш свіжу версію, і скачайте програму на вінчестер. Також можна дане програмне забезпечення завантажити з сайту www.softportal.com. Встановіть Macromedia Flash, запустивши інсталяційний файл. Також варто враховувати, що програми даного типу повинні встановлюватися в системний каталог локального диска на комп'ютері.
2
Запустіть програму, і створіть новий проект, вибравши пункт Open, Flash Document. Якщо у вас програма російською мовою, то назва вкладок в меню буде відображатися іншим чином. Відкриється вікно, в якому ви і будете створювати свій ролик. У верхній частині воно містить тимчасову шкалу, ліворуч - панель інструментів для малювання, в центрі - область для створення графічних об'єктів.
3
Створіть малюнок, використовуючи елементи малювання, розташовані на панелі ліворуч. Під робочою областю розташовується панель властивостей, де можна задати розмір ролика, колір фону, швидкість відтворення та інші. Також в нижній частині вікна програми можна знайти панель дій, де пишеться код Action Script - тобто спеціальним мовою описується логіка рухів об'єктів на малюнку. Всі налаштування ви підбираєте самостійно, так як потрібно орієнтуватися на візуальний перегляд.
4
Створіть кілька різновидів основного малюнка для кожного кадру, натискаючи кнопку F7 на клавіатурі. Програйте анімацію , натиснувши клавіші Ctrl + Enter. Збережіть створену анімацію , вибравши пункт меню File, Save as. Задайте назву проекту. Внесіть додаткові елементи, вивчивши меню програми і її можливості, використовуючи допомогу програми або навчальні курси, які легко знайти в інтернеті.