Як завантажити Internet Explorer.

Internet Explorer все ще залишається найпоширенішою програмою перегляду інтернет-сайтів на нашій планеті. Якщо ви не належите до цієї більшості і у вашій системі не встановлено інтернет-оглядача від корпорації Microsoft, то ліквідувати це прикре упущення дуже просто - вся процедура займе не більше п'яти хвилин.
Інструкція
1
Перейдіть на сайт виробника цього браузера і знайдіть там сторінку завантаження веб-оглядача, або відразу відправляйтеся за прямим посиланням http://windows.microsoft.com/ru-RU/internet-explorer/downloads/ie. Так як цей браузер розповсюджується безкоштовно, то з усіх точок зору краще використовувати для завантаження саме сайт виробника, а не які-небудь сторонні веб-ресури.
2
Оберіть потрібну версію браузера. Зверніть увагу на те, що виробник рекомендує використовувати саму останню на даний момент, дев'яту версію Internet Explorer, тільки на комп'ютерах з встановленою операційною системою Windows 7. Ознайомившись з поясненням, чому треба використовувати саме цю версію ОС, розміщеним на сторінці за адресою http://windows.microsoft.com/ru-RU/windows7/products/why-choose, ви зможете самостійно прийняти рішення, завантажувати чи вам найсвіжішу версію браузера або краще скористатися однією з попередніх. А може заради використання свіжого Internet Explorer ви вирішите оновити свою операційну систему.
3
Клацніть по посиланню з написом «Завантажити», що відноситься до обраної вами версії інтернет-браузера. На наступній сторінці вам треба вибрати мову інтерфейсу загружаемого браузера і у відповідному йому випадаючому списку вибрати версію встановленої в комп'ютері версії операційної системи (32- або 64-розрядна). Дізнатися розрядність ОС можна, клацнувши правою кнопкою миші ярлик «Мій комп'ютер» і вибравши в контекстному меню пункт «Властивості».
4
Натисніть кнопку «Завантажити» і підтвердіть свій вибір, коли браузер попросить зробити це. У вікні, виберіть місце, куди ви бажаєте зберегти інсталяційний файл Internet Explorer, і клацніть кнопку «OK». Коли завантаження буде закінчена, можете приступати до установки або використовувати файл на свій розсуд.