Як завантажити вінду в безпечному режимі.

Режим обмеженої функціональності, в якому використовується тільки мінімальний набір системних програм, що забезпечують базові функції ОС, за термінологією корпорації Microsoft називається «безпечним». Необхідність в ньому виникає, коли потрібно провести зміну в системному реєстрі будь-яких істотних для функціонування Windows параметрів, замінити системні файли, при установці деяких драйверів, діагностиці несправностей, боротьбі з вірусами і т.д.
Інструкція
1
Ініціюйте процедуру перезавантаження комп'ютера. Це можна зробити звичайним способом - через головне меню на кнопці «Пуск». Однак якщо виникла необхідність в безпечному режимі , то цілком ймовірно, що система працює в позаштатному режимі і головне меню недоступно. Є альтернативний спосіб, який використовує Диспетчер завдань Windows - натисніть клавіші CTRL + ALT + Delete, в запустити Диспетчер розкрийте розділ «Завершення роботи» і клацніть пункт «Перезавантаження».
2
Дочекайтеся закінчення процедури збереження параметрів, завершення роботи операційної системи і початку роботи BIOS. Після перевірки працездатності апаратних пристроїв і їх ініціювання BIOS передасть управління завантажувачу основної операційної системи. В цей момент вам треба натиснути клавішу F8. Якщо в комп'ютері встановлено декілька ОС, то з настройками за замовчуванням завантажувач робить на цьому етапі паузу на двадцять секунд. Якщо ж паузи немає, то визначити цей момент можна по появі написи, що запрошує натиснути клавішу F8. А надійніше всього кілька разів натискати цю кнопку починаючи з моменту, коли засвітяться індикатори NumLock, CapsLock, ScrollLock на клавіатурі.
3
Виберіть потрібний варіант безпечного режиму, коли завантажувач зловить поданий вами сигнал і виведе на екран меню з більш ніж десятком пунктів. До режиму обмеженої функціональності відносяться лише три варіанти - «Безпечний режим», «Безпечний режим з підтримкою мережі» і «Безпечний режим з підтримкою командного рядка». Щоб вибрати серед них потрібний використовуйте клавіші зі стрілками (драйвер миші на цьому етапі ще не завантажений), а потім натисніть Enter. В цьому меню передбачені й варіанти відмови від завантаження в безпечному режимі . Наприклад, якщо вам потрібен режим обмеженого функціонування, щоб усунути якийсь збій в роботі ОС, то спробуйте спочатку скористатися пунктом «Завантаження останньої вдалої конфігурації».