Як зайти в кореневий каталог.

Кореневий каталог представляє собою центральну папку диска, який містить в собі всю інформацію. Для того щоб перейти в нього, виберіть за допомогою миші на робочому столі кнопку «Пуск» і «Мій комп'ютер». У вікні, клацніть потрібний диск - результатом буде попадання в його кореневої каталог (папку). Якщо ж у вікні відкрита папка, за допомогою кнопок вікна вийдіть з неї, повторюючи процедуру, поки не потрапите в кореневій каталог. Перехід у кореневий каталог зручно здійснювати з оболонки Total Commander.
Вам знадобиться
  • комп'ютер з операційною системою Windows XP і оболонкою Total Commander.
Інструкція
1
Перехід у кореневий каталог у вікні операційної системи Windows XPВ меню «Пуск» знайдіть рядок «Мій комп'ютер» і клацніть по ній мишею. У вікні в списку дисків клацніть по потрібному диску - результатом буде вхід в кореневій каталог вибраного диска (це каталог, в якому міститься вся інформація, яка знаходиться на диску). У рядку адресу з'явиться напис «Диск:». Наприклад, якщо зайти в диск С, то напис буде мати вигляд «С:».
2
У кореневому каталог е диска містяться файли і папки, клацнувши мишею по потрібній папці зайдіть в неї. При цьому в рядку адреси з'явиться напис «Диск: назва папки». Наприклад, якщо зайти в папку Temp, у зазначеному рядку з'явиться напис С: Temp. У відкритій папці можна зайти в ще одну папку і так далі. У рядку адреси послідовно відіб'ються всі папки, куди був проведений вхід «Диск: папка1папка2папка3 ... ..».
3
Щоб знову вийти в кореневій каталог, знайдіть у верхній частині вікна кнопку «Вгору». Натискаючи на неї, послідовно виходите з кожного каталог а, до тих пір, поки в рядку адреси знову не з'явиться «Диск:». Для швидкого переходу в кореневий каталог диска у верхній частині вікна натисніть на кнопку «Папки». У правій частині з'явиться дерево папок, що відбиває структуру вкладених папок. Клацніть мишею по цікавого диску і відразу перейдете в його кореневої каталог. В інших версіях Windows застосовуйте ту ж методику.
4
Перехід у кореневий каталог в оболонці Total CommanderЕслі в оболонці Total Commander відкрита довільна папка, зверніть увагу на верхню частину вікна, де відбивається її вміст. Якщо там є дві точки, клацніть по ним мишею і вийдете на рівень вгору. Продовжуйте цю дію до тез пір, поки вгорі не виявиться цих точок - це і буде кореневої каталог, в чому переконаєтеся, побачивши у верхній частині вікна напис «Диск:».
5
Швидкий перехід в кореневий каталог поточного (відкритого) диска зробіть натисканням комбінації клавіш Ctrl +.