Як змінити привітання у Віндоус. Як поміняти вітання в віндовсі.

Якщо вам набридла заставка Windows, можна досить легко її замінити. Для цього не потрібно бути просунутим користувачем ПК, достатньо базових знань роботи на комп'ютері.
Інструкція
1
Відкрийте на своєму комп'ютері системний файл «С:/Windows/System32/Logonui.exe». Іноді назва додатка може виглядати як LogonUI, а не Logonui.exe, що суті не міняє. Зробіть копію даного додатка і перемістіть її в будь-яке інше місце ПК. Саме з нею вам потрібно буде далі працювати. Оригінал LogonUI необхідно перейменувати і залишити на своєму місці. Це необхідно для того, щоб ви могли в будь-який момент відновити стандартні настройки Windows. Для цього вам потрібно буде видалити модифіковану програму.
2
Завантажте з інтернету програму Resource Hacker. Оскільки вона не займає багато місця, то і скачування відбувається досить швидко - буквально хвилину-дві, після чого на вашому комп'ютері з'явиться архів з даним додатком. Тривалої спеціальної інсталяції Resource Hacker не вимагає, і ви зможете запустити програму прямо з архіву. Відкрийте в меню File системне додаток LogonUI. З лівого боку у вікні програми ви побачите дві папки.
3
Відкрийте спочатку папку Bitmaps, а потім підпапку 100. При цьому у вас відкриється вкладка 1049. Вам необхідно натиснути на неї правою кнопкою мишки і вибрати завдання Replace Resource. Потім вам потрібно вказати те зображення, яке повинно з'являтися на екрані при запуску ПК. При цьому зверніть увагу, що воно обов'язково повинно мати формат BMP.
4
Відкрийте наступну папку String Table, потім підпапку 1, після чого потрібно буде відкрити вкладку 1049. Потім справа у вікні вам необхідно буде знайти слово « Привітання », яке ви видалите і напишете на його місці іншого. Після даних маніпуляцій клікніть Compile Script, щоб зберегти зміни. Збережіть всі модифікації додатки LogonUI, вибравши для цього в меню File завдання Save As. Після цього ви можете закрити програму Resource Hacker. Потім LogonUI із змінами необхідно помістити в системну папку і перезавантажити ПК.