Як налаштувати ipx. налаштування протоколу ipx.

Протокол мережевого рівня IPX призначений для забезпечення зв'язку між сервером NetWare і кінцевими станціями допомогою передачі датаграм. Цей протокол необхідний в основному для організації мережевої взаємодії в іграх, що вийшли до появи ОС Windows XP.
Інструкція
1
Розглянемо настройку протоколу IPX в системі Windows Vista.Откройте кореневий каталог системного диска (диска, на якому встановлена операційна система, зазвичай це диск «C»). Створіть тут папку Temp, скопіюйте в цю папку наступні файли з папки Windows \ System32 \ drivers: nwlnknb.sys, nwlnkipx.sys, nwlnkflt.sys, nwlnkfwd.sys, nwlnkspx.sys, wshisn.dll, nwprovau.dll, rtipxmib.dll . Також скопіюйте наступні файли з прихованою папки Windows \ inf \: netnwlnk.inf і netnwlnk.pnf.
2
Відкрийте вікно «Управління підключеннями», для цього відкрийте «Панель управління» і перейдіть за посиланням «Центр управління мережами». Відкрийте властивості вашого мережевого підключення, натисніть кнопку «Встановити ...», потім «Протокол» і «Додати».
3
З'явиться список встановлених протоколів. Якщо в цьому списку є рядок NWLink IPX/SPX/NetBIOS protoco, що не вибирайте його. Натисніть кнопку «Встановити з диска ...» і вкажіть шлях C: \ temp \ netnwlnk.inf, натисніть OK. Тепер виберіть протокол NWLink IPX/SPX/NetBIOS і погодьтеся на установку. Перезавантажте комп'ютер, протокол буде встановлений в систему.
4
Для налаштування протоколу IPX в системі Windows XP відкрийте меню «Пуск», виберіть пункт «Панель управління», перейдіть за посиланням «Мережеві підключення». У вікні, виберіть ваше підключення до мережі та відкрийте його властивості через контекстне меню.
5
У вкладці «Загальні» натисніть кнопку «Встановити ...». Відкриється вікно «Вибір типу мережного компонента», в наведеному списку виберіть рядок «NWLink IPX \ SPX \ NetBIOS - сумісний транспортний протокол» та натисніть кнопку «Додати ...». Перезавантажте комп'ютер.
Зверніть увагу
Сімейством Windows 7 протокол IPX не підтримується.