Як відкривати папки rar.

Якщо файли з розширенням RAR відображаються у вашій системі як звичайні папки , це, швидше за все, означає, що в ній не встановлено програмне забезпечення, здатного працювати з файлами цього формату. Це такі ж архіви, як і файли з розширенням zip або 7z, що містять у стислому вигляді один або декілька файлів. Щоб мати можливість користуватися ними, слід встановити відповідну програму-архіватор.
Інструкція
1
Виберіть один з програмних продуктів, який може працювати з RAR-файлами. Компанія, яка розробила і розвиваюча цей формат, випускає архіватор WinRAR. Природно, саме програми від активного розробника формату найбільш повною мірою використовують все знову з'являються удосконалення. Але є й інші архіватори, які в змозі працювати з RAR-файлами - наприклад, абсолютно безкоштовна програма з відкритим кодом 7-zip.
2
Скачайте обрану програму-архіватор. Найкраще для цього використовувати сайт самого виробника, а не випадкові посилання. Запустіть інсталяційний файл і дотримуйтесь видаються їм інструкціям. Після закінчення процесу інсталяції в Провіднику Windows додадуться необхідні для роботи з RAR-архівами опції.
3
Запустіть Провідник подвійним клацанням іконки «Мій комп'ютер» або натисканням сполучення клавіш WIN + E. Пошукайте у комп'ютері цікавить вас RAR-файл і клацніть його правою кнопкою миші - у випадаючому контекстному меню будуть присутні опції для роботи з архівом. Наприклад, ви можете розпакувати архів в цю ж папку або програма створить для нього окремий каталог. Якщо двічі клацнути RAR-файл, то Провідник запустить архіватор і передасть йому цей файл. В цьому випадку ви зможете просто переглянути вміст архіву без його вилучення. Ці програми підтримують операції перетягування - ви можете виділити в списку файлів, що містяться в архіві, тільки потрібні вам і перетягнути їх у вікно Провідника, на робочий стіл або в вікна інших програм (якщо вони теж підтримують операцію перетягування).
4
Відкрийте через головне меню або за допомогою ярлика на робочому столі програму-архіватор, якщо хочете обійтися без Провідника Windows. Практично кожна з цих програм має схожий з Провідником інтерфейс, з розміщеним в ньому деревом папок, за яким можна дістатися до будь-якого потрібного вам RAR-архіву.
Різні варіанти алгоритмів стиснення застосовуються майже у всіх використовуваних комп'ютерними програмами типах файлів . Тим не менше, існують спеціалізовані програми (архіватори), призначення яких - додатково зменшувати розмір будь-яких типів файлів . Компоненти ОС Windows мають вбудовані функції для роботи зі стиснутими такими програмами файлами, але їх можливості обмежені.
Інструкція
1
Якщо стиснений файл має формат zip, то в операційній системі Windows ви можете працювати з ним як зі звичайною папкою. Запустіть стандартний файл-менеджер цієї ОС - Провідник. Це можна зробити більшою кількістю способів, найпростіший з яких полягає в одночасному натисканні клавіш win і e. Перейдіть по дереву папок у лівому фреймі Провідника в той каталог, де зберігається стиснений файл - ви побачите його в лівому фреймі разом зі звичайними папками, але мають іншу іконку. Клікніть цю іконку, і в правому фреймі Провідник відобразить вміст стиснутого архіву. Тут ви можете переглядати, копіювати і запускати файли з zip-архіву. Якщо необхідно мати більший вибір операцій з файлами, то перемістіть їх у звичайну папку.
2
Інші поширені формати стислих файлів (наприклад, rar і 7-zip) ОС Windows самостійно обробляти не може, тому краще додатково встановити універсальну програму-архіватор. Підберіть додаток, який може упаковувати і витягувати файли з архівів найбільш популярних форматів стиснення. Наприклад, це може бути безкоштовний архіватор 7-zip (http://7-zip.org) або дуже популярний сьогодні WINRar (http://win-rar.ru).
3
Використовуйте контекстне меню Провідника для стиснення та розпакування файлів після установки обраної програми - при інсталяції кожна з цих програм додає в Провідник потрібні функції. Для розпаковування архіву вам, як і в першому кроці, потрібно запустити файл-менеджер і перейти в папку, яка містить стислий файл. Потім клікніть правою кнопкою миші і виберіть одну з команд вилучення файлів . Формулювання цих пунктів буде залежати від обраної програми, але зміст їх зводиться до вилучення стислих файлів в поточну папку, в папку, яку створить архіватор або вкаже користувач.