Як зробити обличчя смаглявим.

Кожна дівчина, мріє про красивий загар. Добре, якщо вдається вирватися на південь і придбати під сонцем красивий, шоколадний відтінок. Але якщо у вас немає можливості відвідати південні країни, а тривале перебування на сонці та користування солярієм вам протипоказано, як бути? Є один спосіб отримати гарну засмагу, не виходячи з дому.
Вам знадобиться
  • - Крем - автозагар;
  • - очищаючий засіб;
  • - скраб;
  • - рукавички;
  • - ватяні диски.
Інструкція
1
Перш за все, необхідно правильно підібрати крем для автозасмаги. Купуйте його тільки в спеціалізованих магазинах косметики, вибирайте марку виробника. Перевірте термін придатності засобу, прочитайте уважно анотацію, розпитайте консультанта. Купуйте засіб, тільки якщо у вас немає ніяких сумнівів в його якості.
2
Перед застосуванням обов'язково проведіть тест на алергію. Для цього, намажте кремом невелику ділянку шкіри на зап'ясток, витримайте необхідний час, щоб він вбрався, і займіться своїми справами. Якщо через 12 годин шкіра на даному ділянці не почервоніла, значить засіб вам підходить.
3
Якщо необхідно підправити форму брів, то подумайте про це заздалегідь, зробіть це за добу до нанесення крему.
4
Прийміть душ з скрабом або спеціальним засобом для обличчя та зони декольте. Необхідно, щоб всі старі частинки шкіри, які в подальшому можуть отшелушиться, були ретельно змиті. Не використовуйте жорстку мочалку, вона може пошкодити шкіру. Після душу ретельно витріть особа , почекайте, поки воно охолоне - тоді автозагар ляже рівніше.
5
Тепер переходите безпосередньо до нанесення автозагара. Робити це необхідно руками, але якщо у вас є гумові медичні рукавички, можна використовувати їх. Наносите крем знизу, починаючи з області декольте і поступово піднімаючись по шиї до обличчя. Рухи повинні бути плавними, масажними. Не пропускайте жодної ділянки.
6
При покритті крил носа, по лініях росту волосся і брів користуйтеся ватним диском, тоді крем ляже рівніше. Можна навіть додати до його складу трохи денного крему і добре змішати - це також сприяє більш рівномірному шару. Не фарбуйте автозагаром шкіру під очима, повіки і губи.
7
Після завершення ретельно вимийте руки з милом і вичистіть нігті (якщо ви не надягали рукавичок). Робіть це акуратно, щоб вода не потрапила на змащені кремом ділянки тіла. Після нанесення автозагара не вмиватися особа і не користуйтеся кремами протягом 3-4-х годин.