Як приховати родимку. Як замаскувати родимки.

Іноді дівчині хочеться позбутися набридлої родимки на щоці або області декольте. До хірургічної операції вдаватися страшнувато, та й не всі родимки можна видаляти скальпелем. Тому можна спробувати просто приховати її спеціальними засобами.
Інструкція
1
Сьогодні для маскування значних дефектів шкіри, слідів від опіків, шрамів після перенесених операцій існує спеціальна камуфляжна косметика. Вона ідеально підійде для маскування родимки.
2
Для початку добре очистіть шкіру. Застосовуйте засіб для вмивання, пінку або косметичне молочко. Нанесіть на обличчя, шию і область декольте, легенько потріть і акуратно змийте. Освіжите обличчя тоніком.
3
Далі на суху родимку нанесіть маскуючий засіб. Краще, якщо це буде камуфлирующий тональний крем густої консистенції. Він значно щільніше і важче простий декоративної косметики. Але, завдяки своїй специфічній структурі, ніяких неприємних відчуттів на обличчі не викликає.
4
Наносьте камуфляж пензликом або вологим спонжем, маскуючи родимку і не розмазуючи засіб по інших ділянках. Не робіть повторних мазків на одному і тому ж місці. Камуфляжній засіб у своїй основі має мікрокристалічний віск, тому наносити його в декілька шарів немає необхідності. Пігмент, який входить до його складу, ідеально зафарбує родимку під колір шкіри.
5
Далі подправьте коректором інші незначні недоліки шкіри і покрийте все обличчя звичайним тональним кремом. На завершення макіяжу нанесіть легкий шар пудри.
6
Якщо родимка незначна і плоска, то її можна приховати за допомогою будь-якого коригуючого кошти. Візьміть консилер, косметичний олівець або крем з пензликом. Врахуйте, косметичний олівець растушевивается набагато складніше, і вам доведеться постаратися, щоб гарненько замалювати родимку . Краще використовуйте консилер у формі стіки. Наносите засіб поверх тонального крему, а зверху прикрийте тональної пудрою.
7
Якщо до складу консілера входять лікувальні добавки, тоді його краще наносити на чисту шкіру, а вже потім тонувати обличчя.
8
Таким же чином ви можете заховати родимку , яка розташована на плечі або гомілки. У цих місцях маскуючі засоби будуть навіть менш помітні, ніж на обличчі і шиї.
9
Для цієї процедури вам знадобляться: засіб для вмивання, гель або пінка, тонік, камуфлирующий препарат, коректор, спонжик або пензлик, тональний крем і тональна пудра.