Як зняти дреди.

Дреди носять не тільки любителі реггі або представники різних субкультур, а й ті, хто любить поекспериментувати із зовнішністю і волоссям. "Термін життя" дредів при правильному догляді - від 3 до 6 місяців. Але рано чи пізно їх доводиться знімати.
Вам знадобиться
  • гачок для в'язання, гребінець, гаряча вода, кондиціонер для волосся, зміцнюють маски і шампуні
Інструкція
1
Один з найбільш безболісних і одночасно радикальних способів позбавлення від дредів - сбривание. При цьому необов'язково робити стрижку «під нуль». Якщо волосся помітно відросло, то дреди можна зняти так, щоб залишилися хоча б 3-5 см волосся. Втім, короткі стрижки не лякають тих, хто звик до есперімент і віддає перевагу бандану або іншим головних уборів. Стрижка так чи інакше буде набагато корисніше: по-перше, після неї шевелюра зростає помітно швидше і густіше, а по-друге, нові волосся не доведеться відновлювати.
2
Не пошкодуйте коштів, щоб зняти дреди в спеціальному салоні. Майстри спробують зробити це з найменшими втратами для краси. Але будьте готові до того, що процедура віднесе в раковину порядку третини відмерлих волосся. Крім того, вичісування відбувається болісно (але терпимо) і займає декілька годин залежно від кількості дредів і їх товщини. Переваги салонного зняття в тому, що голову обробляють спеціальними миючими і зміцнюючими засобами для пошкодженого волосся.
3
Якщо ви прийняли мужнє рішення зняти дреди самостійно у власній ванній, то запасіться терпінням, гачком для в'язання та гребінцем. Больові відчуття, можливо, будуть не такими гострими, як якщо б це робив хтось інший. Але в даному випадку процес розплітання буде помітно продовжений і може розтягнутися на кілька днів. Починайте розплітати дред з кінчика. Якщо він не загорнуть, тобто, не вплетений в дреди, то витягнути його буде легше. Гачком піддягайте дрібні прядки за прядкою і виводите назовні. Це боляче, а втрата волосся буде значно більшою, ніж салонне зняття дредів.
4
Щоб полегшити завдання, розмочите дреди в теплій воді і починайте розплітати їх один за іншим, скориставшись кондиціонерами і шампунем для волосся. Чи не висмикуйте пучки волосся з силою, дійте повільно, але акуратно. Після закінчення цієї кропіткої процедури скористайтеся масками, бальзамами і вітамінами, які сприятимуть відновленню пошкодженого волосся.