Як бути енергійним.

Темп сучасного життя, який нам доводиться підтримувати, залишає все менше часу на відпочинок. А повноцінний відпочинок, як відомо, є запорукою міцного фізичного та психічного здоров'я людини. Як бути енергійним людиною, щоб не страждати від нескінченних недосипань і нервових розладів?
Інструкція
1
Дихання. Деякі прийоми йоги можна успішно застосовувати і для повсякденного життя. Дихальна гімнастика виробляє особливий ефект. Деякі з її прийомів спрямовані на активацію нервових центрів людини. Приміром, техніка дихання, що складається з серії коротких і різких видихів, допомагає стабілізувати свій психічний стан і розслабитися без всяких енергетиків.
2
Розумні фізичні навантаження. Не дуже заманливо звучить, не діє безвідмовно. Постійні фізичні навантаження покращують самопочуття, піднімають тонус за рахунок припливу крові до найбільш важливих м'язами органам. Підвищується зібраність, енергійність і працездатність.
3
Роздуми. Так, саме так! Справа в тому, що з нас постійно висмоктують енергію напруженість і неспокій, шокуючи нас в щоденні стреси. Відмінно допомагає такий прийом: закрийте очі, дозвольте своїм думкам текти хаотично. Цей принцип якраз лежить в основі кращого засобу розслаблення - медитації. Ваша розумова енергія вивільняється, знімається напруга, нервова система врівноважується. Як результат у вас відзначається прилив сил і спокій.
4
Сон. Основний спосіб справитися з втомою і стресом, закладений в нас самою природою. Вночі у сні відбуваються багато відновлювальні процеси. Напередодні важливого іспиту або робочого дня не варто сидіти половину ночі і готуватися. Вранці ви будете розбиті і не зможете скористатися своїми знаннями. Спіть стільки, скільки потрібно. Менше спати не можна - будете млявим і дратівливим. Що найцікавіше, якщо ви будете спати більше норми, ви знову ж будете млявим і дратівливим.
5
Гарна музика може зарядити людини не тільки протягом тренувань або прогулянок, а й навіть під час роботи. Ефективність прослуховування музики доведена багатьма успішними експериментами.
6
Тільки знайте, що деякі з цих методів дають про себе знати дуже швидко, в той час як інші способи починають діяти лише через деякий час. У кожному разі, ці способи набагато ефективніше і корисніше кави і енергетичних напоїв і у них немає побічних ефектів.
Млявість і апатія ніколи не з'являються просто так, звичайно цьому передують скажений ритм життя, неправильне харчування та інші провокуючі чинники. Щоб завжди бути бадьорим, потрібно бути здоровим, а цього добитися достатньо легко.
Інструкція
1
Спіть не менше 6-8 годин на добу. Недосипання рано чи пізно дасть про себе знати, що проявиться у вигляді повної апатії і сонливістю. Звичайно, іноді доводиться працювати більше покладеного, але робити це часто вкрай не рекомендується. Ввечері треба займатися приємними справами, відпочивати і розслаблятися.
2
Ніколи не пийте напої з кофеїном на ніч. Ви не зможете заснути, що призведе поганого самопочуття. Увечері приймайте легкий седативний чай, наприклад, з м'яти або меліси. Варто зауважити, що й режим дня відіграє велику роль. Намагайтеся дотримуватися певного графіка, тоді і сонливість НЕ вибиватиме вас з робочої колії.
3
Добре і правильно харчуйтеся. Продукти, що містять велику кількість канцерогенів, провокують млявість. Вживайте в їжу більше фруктів, овочів і натуральних м'ясних продуктів. Чим менше токсичних речовин надходить в організм, тим краще себе почуває людина.
4
Приймайте вітамінні комплекси, адже з продуктів харчування не надходить достатня кількість елементів, необхідних для бадьорості та енергійності людини. Але не захоплюйтеся засобами, які містять гуарану, женьшень або кофеїн. Вони хоч і є у продажу, але пити їх можна особам, які не мають серцево-судинних захворювань.
5
Робіть ранкову зарядку. Активні рухи розганяють кров і дарують бадьорість та енергійність на весь день. Якщо у вас є час з ранку ходити в басейн - скористайтеся ним. Також не завадить і контрастний душ або прохолодна ванна з морською сіллю.
6
Обов'язково ходите у відпустку. Людині необхідно відпочивати від повсякденної суєти, щоб не відбувалося нервових зривів і занепаду сил. Правильно проведена відпустка - запорука бадьорості на весь рік. Приділіть трохи уваги собі.