Як зшити тюрбан.

Похолодало. На вулиці дощі та вітри. Голови потягнулися в тепло. Капюшон, хустки, берети, кепки і бейсболки не вражають. Хочете практичною елегантності? Спробуйте чалму в якості осіннього головного убору.
Вам знадобиться
  • Трикотаж або махрова тканина.
Інструкція
1
Відомо, що традиційні для індо-азіатських і африканських народів тюрбан або чалма - це чоловічий чи жіночий головний убір у вигляді шматка тканини, обмотаного навколо голови. Назва походить від форми убору, що нагадує квітку тюльпана. Для традиційної чалми потрібно не менше 7 метрів тканини, ми ж постараємося обійтися невеликим шматком трикотажу.
2
Спочатку пропоную потренуватися і зшити чалму для дому. Підійдуть будь-яка махрова, вафельна тканина, бавовняний трикотаж. Ви будете дивуватися, як могли раніше обходитися без чалми.Нанесті крем, макіяж, приготувати рибу або млинці. Чалма врятує вашу зачіску від непотрібних запахів і грязі.Потребуется шматок тканини розміром 45 см (часткова) на 70 см. Від цього шматка відрізаємо для шнура 4-5 см на 70 см. Складаємо, прострочуємо. У готовому вигляді ширина шнурка 1 см. Для домашньої чалми можна використовувати і звичайну резінку.У нас залишився прямокутник зі сторонами 40 на 70. З одного з довгих сторін робимо подвійну подгибку не менше 1.5 см для вже готового шнура-зав'язки. Вставляємо шнур.
3
Складаємо виріб навпіл. Прімеряем.Еслі бажаєте, щоб зав'язки були спереду, скругляются на висоті 5-10 см від зав'язок вийшов кут. Відкритий зріз деталі обробляєте оверлоком або зигзагоподібної рядком для сипучих і трикотажних тканей.Опять складіть навпіл і зшийте. Пройдіть за цим шву широкої рядком, обробіть нитки і збираємо шов в збірку. Приміряйте, якщо потрібно розподіліть складання вручну. Тепер залишилося тільки закріпити красиву збірку частим швом або вручну, якщо віддаєте перевагу глибокі складки. Красиво зав'язати шнурок. Перед чалми можна прикрасити квітами, бантом або пряжкою, обтягнутою такою ж тканиною.
4
Якщо хочете, щоб зав'язки були позаду, відповідно, склавши деталь навпіл, скругление робите на протилежній кінців шнурка стороні. Складки також укладаєте не в бік решт зав'язок, які будуть ззаду, а на передній стороні чалми.Обязательно проаналізуйте, чи є необхідність збільшувати або зменшувати викрійку чалми, виходячи з розміру голови, довжини та об'єму волос.Остается тільки вибрати відповідну (або контрастну) по кольором до інших вашим аксесуарам тканину. Повторити вже відомі вам дії. Менше години роботи і ваша чалма готова.Прекрасно виглядає чалма з щільного гладкого блискучого трикотажу або інший легко драпірується ткані.Носіте чалму, і ніяка негода не позбавить вас жіночності, елегантності і загадковості.