Як зшити спідницю, Як у стиляг. зшити плаття в стилі стиляги.

Ретро міцно увійшло в моду. Пишна спідниця, що підкреслює тонку талію, знову стає частиною гардеробу модниці. І зовсім не обов'язково шукати її в дизайнерських магазинах. Виріб можна пошити своїми руками. Правда, на таку спідницю буде потрібно дуже багато тканини.
Вам знадобиться
  • -сантиметрові стрічка;
  • -лист ватмана;
  • -карандаш;
  • -ткань;
  • -нитки;
  • -швейная машинка;
  • -іголка;
  • -ножиці.
Інструкція
1
Зробіть викрійку. Для цього виміряйте об'єм талії, а потім прокладете сантиметр від талії до бажаної точки на нозі, щоб отримати довжину виробу. Тепер візьміть аркуш ватману (можливо буде потрібно покласти поруч і скріпити шпильками кілька аркушів) і намалюйте на ньому дві окружності - одна в іншій. Діаметр меншою окружності повинен бути дорівнює діаметру талії вироби. Діаметр більшої окружності - бажаної довжині спідниці. Для повторення образу стиляги краще вибрати довжину до середини коліна або трохи довше.
2
Виріжте вийшла деталь і перенесіть її на тканину. Потім виріжте спідницю з тканини, ножиці при цьому повинні спиратися на якусь поверхню, щоб зріз був максимально рівним. Ззаду чи збоку зробіть проріз, в яку пізніше вошьется блискавка. Якщо тканина недостатньо широка, викроїте дві половинки спідниці, а потім з'єднайте бічними швами. Але не забудьте залишити місце для блискавки. Шви із зворотного боку виробу слід обробити зигзагом і випрасувати.
3
Викроїте деталь пояса. Це прямокутна смужка, ширина якої дорівнює подвійній ширині передбачуваного пояса (деталь складається навпіл), а довжина повинна відповідати окружності талії плюс по сантиметру з кожного боку - припуск на шви.
4
Пришийте пояс до деталі спідниці таким чином, щоб проріз для блискавки залишалася вільною. Тобто стик пояса має припадати на проріз в самій спідниці. Для цього зігніть деталь пояса навпіл, підігніть його знизу, щоб не стирчав необроблений шматок тканини, вставте верхній край спідниці в вийшла деталь і пришити на швейній машинці. Тепер обробіть стик пояса, трохи підігніть всередину краю прорізи призначаються для блискавки. Відпрасуйте пояс і ушийте застібку у виріб.
5
Нижній край спідниці можна підігнути, а можна обробити тасьмою або стрічкою. На внутрішній стороні стрічки ножицями слід зробити насічки, щоб стрічка добре повторювала окружність і не стирчала.