Як прикрасити в'язану кофту. Як прикрасити светр в'язаний.

набридлої в'язану кофту не обов'язково віддавати на перев'язку або в дар улюбленої племінниці. Можна спробувати оновити її за допомогою підручних матеріалів. Для цього запасіться терпінням і дайте волю фантазії!
Вам знадобиться
  • Ножиці, аплікація або нашивка, атласні стрічки, нитки і гачок, фетр, бісер, стеклярус, готова брошка
Інструкція
1
Задекоріруйте воріт кофти бісером і стразамі.Плотная вишивка бісером або стеклярусом, стразами або паєтками хороша, якщо ви відчуваєте міру: для цього треба вибрати матеріали, які підходять за колірною гамою, сама вишивка повинна бути доречна і не ставати гігантським сяючим плямою . Великий квітка орхідеї виглядатиме у горловини кофти, якщо ви не будете декорувати весь воріт по периметру. Для того, щоб зрозуміти, чи підходить колір, скористайтеся колірними таблицями. Малюнки вишивки можна скачати в інтернеті або знайти в журналі.
2
Спробуйте вишивку лентамі.Очень витончено виглядає вишивка стрічками. Такий варіант декорування підходить для працьовитих майстринь, зате він дає майже безмежні можливості, так як стрічками можна зобразити троянди, незабудки, фіалки, іриси ... Пам'ятайте, що така кофта не потребує додаткового прикрасі: бусах або брошки. Ваш малюнок виглядатиме цілком самодостатньо.
3
Нашейте готову аплікацію або змайструєте її самі з фетра.Фетр - прекрасний матеріал для тих, хто ніколи не шив. Він невибагливий, не потребує Обметко країв: працювати з ним вкрай легко. Ви можете вирізати контури квіток звичайними ножицями і нашити їх на воріт кофти, попередньо прикрасивши намистинками або стразами. З фетру можна вирізати будь-яку фігурку або навіть цілу картину: покриті снігом будиночки, дерева, місяць ... Не стримуйте свою фантазію, творіть! Звичайно, малюнок виходить в кілька наївному стилі, який підходить не кожній. У кожному разі, так ви можете задекорувати одяг вашої дитини і навіть залучити його до самого процесу виготовлення аплікацій та нашивок.
4
Використовуйте готові аксессуари.Шарфи, брошки і намиста ніколи не вийдуть з моди. Вони можуть повністю поміняти вигляд вашої, здавалося б, застарілої кофти. Намагайтеся придумувати незвичайні поєднання фактур, тканин, квітів, матеріалів. Візьміть за правило продумувати ваш образ заздалегідь. Важливо, щоб у ньому була родзинка, з якої він, власне, і виростає: ретро-кольє, шаль з європейського блошиного ринку, шпилька з історією з бабусиної скриньки.
Зверніть увагу
Не варто зловживати прикрасами: якщо ви вирішили нашити кантик в стилі модерн не треба розшивати цю ж кофту намистинами і черепашками. Відчувайте міру!
Корисна порада
Для того, щоб не зіпсувати кофту вишивкою та аплікаціями, потрібно потренуватися на непотрібному шматочку матеріалу. Майстер-класи та книги по технікам декорування ви можете скачати в інтернеті.