Як носити термошкарпетки.

Мабуть, неможливо знайти людину, яка б ніколи не носив шкарпетки. Для деяких шкарпетки - стильне доповнення до іміджу, для інших - комфортний атрибут повсякденності. Але для більшості шкарпетки - все-таки засіб утримати тепло ніг і зберегти здоров'я. Ноу-хау сучасної промисловості - термошкарпетки , і придбати їх дійсно варто. Чому і навіщо?
Інструкція
1
Тільки термошкарпетки дозволяють уберегти ноги від переохолодження, при цьому не дозволяючи ногам потіти. Який би теплою не була зимове взуття, вона не збереже тепло довго, якщо ви в холодну погоду тривалий час перебуваєте на вулиці і при цьому мало рухаєтеся. Більш того, термошкарпетки виробляються з особливого мікроволокна, яке не дозволяє білизні рватися і зношуватися, а значить вони мають практично необмежений термін служби.
2
Для зими рекомендується вибирати двошарові термошкарпетки . Синтетичний шар відводить вологу, а шерстяний шар термошкарпеток підтримує тепло. Ці шкарпетки можна носити щодня і навіть цілодобово в холодну пору року.
3
Термошкарпетки для літа також не завадять в гардеробі. Приставка термо у назві білизни означає, що матеріал вироби нормалізує температуру тіла, не даючи організму не тільки переохолоджуватися, а й перегріватися. Влітку особливо актуально носити термошкарпетки під час занять спортом і при інтенсивній фізичній роботі на повітрі, щоб виключити натирання ніг взуттям та запобігти потіння і перегрівання кінцівок. Для літа ідеально підійдуть одношарові термошкарпетки з підвищеним вмістом синтетичних волокон. Ця структура позбавить від вологих і перегрітих ніг. Так, термошкарпетки дозволять вашій шкірі «дихати» і залишатися завжди сухий.
4
Повсякденно варто носити термошкарпетки , якщо: - у вас є алергія на шерсть і схильність до появи роздратування шкіри від взуття; - ви хочете усунути неприємний запах. Справа в тому, що волога в термошкарпетки не зберігається на шкірі, значить і мікроорганізми, що провокують неприємний запах, не матимуть середовище для розмноження; - у вас чутливість шкіри до натирання. Термошкарпетки є безшовним виробом, повторюють контури і прилягають до стопи, не утворюють складки; - ви купили їх для дитини. Для дітей будь-якого віку термошкарпетки - незамінна річ, адже дитина завжди в русі, грає на відкритому повітрі і займається активними видами спорту, при яких важливо усунути будь дискомфорт і ймовірність захворювань.
Зверніть увагу
Термошкарпетки, незважаючи на численні міфи, в звичайному розумінні не гріють. Їх функція полягає в тому, що вони не дозволяють ногам охолонути, зберігаючи комфортну температуру для тіла в будь-яких обставин.