Як взяти оренду.

Придбати квартиру або будинок можуть лише деякі щасливчики. Найчастіше молодятам і тим, хто переїхав в інше місто, доводиться хоча б перший час орендувати житло.
Інструкція
1
Взяти житло в оренду можна кількома способами. Спочатку пошукайте відповідні квартиру або будинок через знайомих. Це найменш витратний спосіб, який дозволить заощадити на відсотках агенту з нерухомості.
2
Якщо знайти через друзів нічого не вийшло, оренду йте квадратні метри за допомогою інтернету. На сайтах www.kvartirant.ru, www.irr.ru, www.flatroom.ru розміщені оголошення від власників житла. Домовитися про угоду можна напряму, без посередників. Реєстрація і користування всіма сервісами порталів (крім розміщення пріоритетних оголошень) абсолютно безкоштовні.
3
Якщо ви живете в невеликому місті або селищі, скористайтеся послугами рекламних друкованих видань. У маленьких поселеннях власники житла досі вважають за краще розміщувати оголошення в газетах. Деякі не вміють користуватися інтернетом, а ось надрукувати повідомлення про здачу в оренду їм цілком під силу.
4
Перед тим, як взяти житло в оренду , попросіть власника пред'явити пакет документів. Вам знадобиться паспорт власника і свідоцтво про право власності. Квартира або будинок повинні повністю належати орендодавцю. В іншому випадку співвласники квадратних метрів має право пред'явити на них претензії.
5
Вартість оренди обговоріть перед підписанням договору. Уточніть, чи входять туди платежі за комунальні послуги. Обговоріть, хто буде ремонтувати вийшла з ладу сантехніку або зламані меблі. Внесіть всі умови в документ про оренду. Так ви напевно уникнете взаємних претензій при поломці або природному старінні предметів побуту.
6
У договорі вкажіть, на який термін житло береться в оренду . Коли власник або орендар повинні повідомити про те, що документ продовжений не буде. Обговоріть, як врегулювати те, що наймачеві доведеться звільнити квадратні метри до закінчення оплаченого періоду.
7
Якщо орендувати квартиру або будинок самостійно не виходить, подзвоніть в агентство нерухомості. Вибирайте фірми, що існують давно і позитивно зарекомендували себе на ринку квартирних угод. Допомога "компаній-одноденок" коштує набагато дешевше, але гарантію якісних послуг вони не надають. Агентству доведеться заплатити комісію, яка, швидше за все, складе сто відсотків місячної вартості житла.