Як організувати виставку-ярмарок.

Щоб організувати виставку- ярмарок, потрібно мати деякі грошові кошти. Вам знадобиться певна сума на оренду приміщення або ділянки землі, а також на рекламу, без якої зібрати достатню кількість учасників дуже складно. Але ці витрати можна мінімізувати, залучаючи до організації державні структури.
Інструкція
1
Перед тим як почати організацію виставки-ярмарки, складіть план заходу. Він знадобиться вам для звернення за дозволом до властей і при пошуку спонсорів.
2
З планом і зразковим бюджетом вирушайте за дозволом на проведення заходу в управу цікавить району. Напишіть листа на ім'я голови муніципалітету заздалегідь і чекайте запрошення. Зазвичай схвалення видається без проблем. Влада зацікавлені в споживчих акціях, які привертають увагу жителів. Особливо якщо вони приурочені до дня міста або округу.
3
Крім дозволу спробуйте добитися від властей підтримки. Чим вони можуть допомогти? По-перше, виділити безкоштовно приміщення або ділянка землі. Швидше за все, вони підуть на це, якщо на виставці-ярмарку буде запланована не просто продаж товарів, а конкурси та лотереї для відвідувачів. Крім того, управу можна зробити одним із спонсорів заходу, висловивши їм подяку в засобах масової інформації та на рекламних плакатах, підготовлених для ярмарки. По-друге, чиновники можуть призвати торгові точки до участі в акції. І владі навряд чи хтось відмовить.
4
Підготуйте рекламні матеріали - плакати, оголошення, листівки. Якщо виставка-ярмарок невелика, достатньо буде оповістити мешканців навколишніх будинків. Якщо планується масовий захід, доведеться витратитися на рекламу на телебаченні і радіо.
5
Додайте модулі, що запрошують до участі у виставці-ярмарку, в профільних виданнях. Робити це потрібно мінімум за три місяці до події. Це дозволить всім компаніям, зацікавленим в участі, вчасно зв'язатися з вами для обговорення деталей.
6
Особливу увагу приділіть організації відкриття виставки-ярмарки. Домовтеся з декораторами про прикрашання місця проведення. Запросіть аніматорів і промоутерів. Підготуйте конкурси для відвідувачів. Запросіть журналістів і відомих людей. Організуйте роботу так, щоб до моменту відкриття все експоненти були на місцях і готувалися приймати відвідувачів.
Секрет успішних продажів відомий всім. Чим більше говорять про товар, чим частіше він з'являється в засобах масової інформації, тим більше споживачів зацікавиться його покупкою. Але є ще кілька принципів, що дозволяють налагодити продажу .
Інструкція
1
Щоб налагодити продажу , товар потрібно якісно рекламувати. Реклама повинна бути націлена як на вже існуючу споживчу аудиторію - бонусні карти постійним клієнтам, vip - обслуговування і т.д., так і на залучення нових покупців - знижки на першу покупку, подарунки новим клієнтам і т.д.
2
Щоб виявити цільову аудиторію, на яку варто орієнтувати рекламну кампанію, необхідно провести маркетингове дослідження. Один з варіантів аналізу цільової аудиторії - фокус-групи.
3
Для проведення даного дослідження необхідно підібрати 10-15 чоловік (респондентів), необізнаних між собою. Їм будуть задавати всілякі питання про споживчі властивості товару, відносини до послуги і т.д. На підставі отриманих даних робиться висновок, яким способом краще рекламувати товар, щоб була охоплена якомога більша частина цільової аудиторії.
4
Чим більше рекламних майданчиків буде задіяно, тим швидше споживачі придбають товар. До того ж, працюючи з рекламними агентствами, ви можете отримати хороші знижки при замовленні відразу великої числа білбордів, теле і радіо роликів, модулів в популярних виданнях.
5
Наступний крок - робота з продавцями. Щоб налагодити продажу , необхідно провести тренінг, навчити персонал правильному поводженню з клієнтами. В ході занять інструктором будуть створюватися різні ситуації, з якими менеджер з продажу стикається в ході своєї роботи. В результаті програвання різний варіантів поведінки, вибирається кілька найоптимальніших способів роботи з різними категоріями споживачів.
6
Робота з рекламаціями - важливий момент у налагодженні продажів. Чим менше буде неякісного товару, і, відповідно, незадоволених клієнтів, тим краще буде продатися продукт. "Сарафанне радіо" ще ніхто не відміняв. Особливо це актуально в невеликих поселеннях, де всі один одного знають.
7
Наявність усіх цих складових - запорука успіху товару в споживчому середовищі. Якщо якийсь із принципів буде упущений, це може привести до відтоку покупців. Тому, складаючи маркетинговий план, починаючи введення нового товару на ринок, або займаючись популяризацією старого, потрібно обов'язково враховувати ці правила.