Як провести ювілей для тата.

Ювілей улюбленого батька - знаменна кругла дата, яку необхідно відзначити так, щоб свято залишилося в пам'яті не менше, ніж на наступні 5 років. Як провести ювілей оригінально і цікаво?
Інструкція
1
Заздалегідь продумайте сценарій свята, враховуючи вік і смаки ювіляра. Найголовніше - дати людині зрозуміти, що незважаючи на вік, він залишається для вас молодим, коханим і незамінним.
2
Подбайте про подарунок. Намагайтеся уникати шаблонних подарунків, прагнете подарувати те, чого літня людина дійсно зрадіє. Навіть якщо ваш батько - великий начальник на великому підприємстві, набагато краще замість звичних за багато років краваток і ручок подарувати те, чим він буде користуватися у вільний від роботи час. Якщо ювіляр - завзятий рибалка, нехай подарунком стане відмінна вудка чи інша снасть, якщо колекціонер - подаруйте предмет, який стане прикрасою колекції.
3
Визначтеся з масштабами заходи. Це може бути тихе сімейне вечірка, а може бути - величезна застілля в ресторані, на яке зберуться всі друзі, колеги та родичі.
4
Якщо ви плануєте велике свято з розмахом, запросіть провідну і ді-джея. Вони візьмуть на себе обов'язок розваги гостей і подбають про те, щоб нікому не стало нудно, а винуватець торжества не залишився осторонь.
5
Підготуйте своє усне привітання. Вірші можна запозичити і в інтернеті, але краще всього придумати мова самостійно, не обов'язково віршовану. Теплі добрі слова, сказані від серця, будуть набагато приємніше готового бездушного привітання. Мова краще прорепетирувати хоча б один раз, щоб уникнути хвилювання у великій компанії.
6
Подбайте про прикрасу святкового залу. Можна зібрати фотографії ювіляра в різні роки і, розташувавши їх в хронологічному порядку, скласти стінгазету. Гостям буде цікаво поглянути на те, яким людина була в школі, в армії, в інституті, під час подорожей.
7
Проявіть фантазію. Адже ви знаєте власного батька краще, ніж будь-хто інший, тому якщо постаратися, ви зможете підібрати такі розваги, які сподобаються саме йому.