Як написати план заходів. план заходів на рік ресторану.

Складаючи план заходів, обов'язково враховуйте час на підготовку. Навіть найпростіша конференція на п'ять-десять чоловік вимагає чіткої організації та таймінгу. Крім того, відділу буде набагато легше працювати, маючи на руках попередній план .
Інструкція
1
Пишіть план заходів відразу на рік. Це дозволить, по-перше, розрахувати приблизний бюджет. По-друге, розподілити обсяг робіт між співробітниками. По-третє, якщо план іруется залучення спонсорів, ви відправите їм одразу повний список, щоб вони вибрали акцію на свій смак.
2
Розбийте план заходів по місяцях. Першими впишіть щорічні, постійні. Потім нові, які раніше не проводилися. Краще робити таблицю в Excel. Це дозволить редагувати план у міру додавання нових акцій.
3
У таблиці зробіть сім стовпців і стільки рядків, скільки за план іровать подій. Перший стовпець - порядковий номер. Позначте його просто №. Другий - назва заходу. Третій - дата проведення. Четвертий - опис. П'ятий - бюджет. Шостий - прізвище та ім'я відповідального за організацію менеджера. Сьомий - примітки. Тут ви напишіть всю корисну інформацію, якої не охопили в попередніх осередках.
4
Четвертий стовпець "Опис" вимагає розшифровки. Додайте там приблизний план заходу. Скільки гостей буде запрошено. Буде це фуршет або банкет. Вкажіть місце проведення (конференц-зал, ресторан, хол готелю). Напишіть, які компанії можуть бути залучені в якості спонсорів. Яку мету переслідує захід. Чи потрібно заздалегідь замовити сувенірну продукцію та запрошення. Все це допоможе організації події та утвердження його у керівництва.
Зверніть увагу
Розраховуючи час на організацію заходу, обов'язково враховуйте терміни доставки запрошень гостям. Через те, що квитки були виготовлені пізно і кур'єр просто не встиг їх відвезти, подія може бути зірвано.
Корисна порада
Між заходами робіть перерву у півтори - два тижні. Навіть великим професійному колективу складно організовувати події частіше. Занадто багато акцій одночасно призведе до погіршення якості роботи.