Як долетіти до Ташкента.

Ташкент - столиця і найбільше місто Республіки Узбекистан. Це також важливий економічний, науковий і культурний центр країни, тому у бізнесменів, учених і політичних діячів часто виникає необхідність відвідувати його. Та й просто туристам є на що подивитися в стародавньому місті. Найкраще зробити подорож на літаку.
Інструкція
1
Якщо ви хочете заощадити час, купіть авіаквиток в інтернеті. Зараз існує безліч сервісів, що надають послуги з бронювання місць на рейс. Зазвичай для оформлення бронювання потрібно заповнити спеціальну форму. В полі «звідки» впишіть початковий пункт вашої подорожі, в полі «куди» - Ташкент. Заповніть також поля про кількість необхідних квитків, дорослих і дитячих. Виберіть дату і клас рейсу (економ або бізнес). Ви отримаєте список можливих авіарейсів, з яких лише потрібно буде вибрати підходящий.
2
Оплатити авіаквиток можна банківськими картами, іноді існує можливість оплати через платіжну систему WebMoney та інші. Деякі сервіси також пропонують оплатити квиток при реєстрації на рейс, зазвичай ці сервіси підконтрольні аеропорту.
3
Оберіть для прямого перельоту в Ташкент з Москви одну з авіакомпаній: Uzbekistan Airways, Аерофлот, Трансаеро і ЮТейр. Перша пропонує рейси щодня, інші - 3-4 рази на тиждень. Відстань між Москвою і Ташкентом, рівне 2793 кілометри, ви подолаєте за 4 години. Вартість квитків в обидві сторони може становити від 23 000 до 32 000 рублів, залежно від обраної авіакомпанії і класу. Найдешевші квитки пропонує авіакомпанія Uzbekistan Airways.
4
З Санкт-Петербурга ви можете полетіти в Ташкент без пересадок за допомогою 2 авіакомпаній: Росія і Uzbekistan Airways. У день здійснюється 1-2 вильоту, час польоту - 4,5 годин, так як відстань між Ташкентом і Петербургом більше - 3367 кілометрів. Решта авіакомпанії пропонують перельоти з пересадкою, наприклад, в Москві чи Алмати. Квитки в обидва боки ви зможете купити за ціною мінімум 28 тисяч рублів.
5
Всього в Ташкенті 3 аеропорти: «Ташкент-Південний», «Ташкент-Східний» і «Ташкент-Сергели». Однак пасажирів приймають тільки перші два, «Сергели» функціонує для приватних перевезень. З аеропорту ви зможете доїхати до міста за допомогою таксі або маршрутних автобусів.