Як заповнити анкету до Італії. Як заповнювати заяву на отримання італійської візи.

Італія входить до числа країн Шенгена, відповідно, для відвідин її треба отримати Шенгенську візу. Це досить нескладно; крім того, якщо у вас є віза тривалої дії будь-якої країни Шенгена, інша вам вже не потрібна. Проте якщо у вас немає такої візи, то за допомогою цих досить простих порад ви легко можете отримати італійську.
Інструкція
1
Насамперед, плануйте свою подорож завчасно, оскільки жодне посольство не гарантує мінімальних термінів видачі візи. Документи на візу в Італію ви можете подавати за 90 днів до передбачуваного початку поїздки.
2
Зайдіть на сайт Візового центру Італії в Москві http://www.italyvms.ru/ru/content/index.htm. В візових центрах часто набагато зручніше подавати документи, ніж безпосередньо в посольствах, крім того, деякі держави приймають документи на візу тільки через візові центри.
3
Запишіться на подачу документів, використовуючи відповідне посилання на сайті.
4
Зверніться до розділу сайту «Необхідні документи». Тут ви знайдете список всіх документів, які потрібно підготувати на подачу на візу. Для італійської візи він нескладний - це: 1. Запрошення (від приватної особи - громадянина Італії, чи компанії) або бронь отеля2. Квиток або бронь квитка туди і обратно.3. Медична страховка для країн Шенгену - її можна оформити як заздалегідь, так і безпосередньо у візовому центрі. Мінімальна сума страхового покриття повинна складати 30 000 евро.4. Закордонний паспорт з терміном дії не менше 3 місяців з моменту закінчення візи і копія його першої страніци.5. Довідка з місця роботи (навчання для школярів, студентів) .6. Підтвердження фінансової спроможності (виписка з банківського рахунку, наприклад) .7. Квитанція про сплату консульського сбора.8. Цивільний паспорт.9. Анкета з фотографією.
5
Бланк анкети ви можете скачати безпосередньо на сайті Візового центру в розділі «Формуляри». Для звичайної туристичної візи вибирайте «Анкету для отримання візи типу С».
6
Бланк потрібно роздрукувати - це можна зробити як на двох аркушах з двох сторін, так і на чотирьох аркушах. Заповнювати анкету потрібно ручкою, краще за все з синім чорнилом. Анкета заповнюється англійською або італійською мовами, друкованими літерами.
7
Також в розділі «Формуляри» ви зможете знайти зразок заповненої анкети та використовувати його в якості прикладу.
8
Зверніть увагу, що в тому випадку, якщо ви народилися до 1991 року, в графах «Країна народження» і «Громадянство при народженні, якщо відмінне» треба писати не Russia, а USSR.
Для багатьох заповнення анкет на візу здається важким заняттям, тому вони звертаються в спеціальні агентства з оформлення документів. В реальності при дотриманні ряду правил і уважності з цим завданням можна легко впоратися і самостійно.
Вам знадобиться
  • інтернет, друкований чи електронний словник, закордонний паспорт
Інструкція
1
Завантажити анкету на офіційному сайті посольства тієї країни, куди оформляєте візу . У деяких країн, наприклад у США (Сполучених Штатів Америки) на 6 квітня 2011 року, існують різні форми анкети залежно від мети візиту країни: туристична або робота/навчання/поїздка на запрошення. Переконайтеся, що завантажили правильну форму.
2
Уточнити на сайті посольства в розділі "Вимоги до анкет на візу " або в схожому за назвою мова, якою заповнювати анкету. Більшість посольств приймає анкети, заповнені англійською мовою. Але є і виключення, наприклад візу в Німеччину в квітні 2011 року, просять заповнювати російською та німецькою мовами. Відповідно нам потрібен словник, краще скористатися електронною версією - в мережі Інтернет існує безліч ресурсів з подібною функцією. Це дозволить заощадити час і уникнути помилок при занесення даних в анкету за рахунок копіювання слів в анкету.
3
Свої дані необхідно вносити друкованими літерами, прізвище та ім'я - строго в точній відповідності з зазначеним в закордонному паспорті.
4
Вказуючи контакти місця роботи в графі слід вказати прямий номер менеджера по персоналу або відділу кадрів, оскільки у фахівця візового центру може виникнути потреба в перевірці даних. Якщо телефон буде недоступний, то це може стати приводом для ретельної перевірки анкетних даних або відмови у візі.
5
В розділі "Раніше отримані візи" в хронологічному порядку від раніше до найбільш пізньої вказуються дані за наступною схемою "Країна - дати".
6
Підписуючи анкету, слід вказати дату і місто. Врахуйте, що за неповнолітніх розписується батько або опекун.Марія Александрова