Як відпочити у В'єтнамі.

В'єтнам з середини минулого століття міцно асоціюється з військовими діями, партизанською війною проти вторглися в країну американських військ, в'єтконгівців та європейськими маршами протесту проти війни в цій державі. Але за цією мілітаризованої ширмою ховається колоритна азіатська країна, за своїм туристичному потенціалу навряд чи поступається популярному турнаправлениями в Таїланд.
Інструкція
1
В'єтнам розстеляється практично вздовж усього східного узбережжя півострова Індокитай і як би замикає собою регіон Південно-Східної Азії. Сусідами його є Лаос і Камбоджа на заході і Китай на півночі. Зовсім поруч від В'єтнаму знаходиться і вже згаданий вище Таїланд, а на півдні від індонезійських островів країну відокремлює Південно-Китайське море.
2
Природа В'єтнаму досить насичена: є тут свої рівнини, повноводні річки і густі ліси. Але в основному в'єтнамські пейзажі радують туристів своїми горами різної висоти. Є тут і свій національний парк. Парк Катба населений порядку тридцятьма видами звірів і птахів, має в наявності більше сотні видів дерев. Але головною визначною пам'яткою місця стають гірські печери. Багато туристів, правда, воліють відвідуванню гірських підземель візит на вершину гори.
3
Чи не обділений В'єтнам та історичними місцями, культурними традиціями і безліччю пам'яток. Причому незважаючи на комуністичне устрій держави тут можна побачити і імператорські палаци, в яких жили в'єтнамські правителі минулих століть, і буддійські монастирі зі святинями.
4
Тим не менше, кожна країна в Азії має свою специфіку. І хоча, звичайно, В'єтнам - це не таїландське королівство з жорсткими ритуалами і законами, в тому числі і для туристів, і вже тим більше не північнокорейська диктатура, але деякими правилами при відвідуванні цієї країни нехтувати не варто.
5
Вирушити до В'єтнаму можна, зрозуміло, тільки при наявності закордонного паспорта. А ось візу можна отримати прямо на місці, в аеропорту. Місцеву валюту ви можете придбати в будь-якому обмінному пункті, працюючому тут кожен день крім суботи/неділі. Широке ходіння має також американський долар.
6
Ті, хто часто буває під В'єтнамі , радить вирушати туди або в другій половині весни, або в другій половині осені - так ви зможете знизити ризик провести свою відпустку в низці довгих в'єтнамських дощових днів.
7
Одягатися, вирушаючи до В'єтнаму, можна досить вільно. Тим не менш, не завадить наявність парасольки і верхнього одягу (курточки). Клімат тут дуже різноманітний, тому не факт, що кожен день ви будете ніжитися по променями в'єтнамського сонця, цілком вірогідні і опади, особливо в деяких районах країни.
8
Транспорт під В'єтнамі здивує своєю різноманітністю від звичайних автомобілів і велосипедів до мотобайків і рикшею, які тут називаються сикль.
9
А от з їжею і особливо питвом в цій країні потрібно бути гранично обережним. Ні в якому разі не пийте з-під крана! - Радять досвідчені мандрівники. Що стосується їжі, то в будь-якому великому місті країни можна знайти ресторани з самими різними видами азіатської кухні.
10
В цілому, відзначають знавці В'єтнаму, це одна з найбільш безпечних країн регіону. А слідуючи нехитрим правилам і виявляючи уважність і обережність, відпочинок тут може дійсно зробити приємним і насиченим.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=n-3CmVbpTSw