Як найняти продавця: поради щодо вибору працівника.

Все торговельні компанії завжди дуже зацікавлені в тому, щоб найняти хорошого продавця . Адже саме від нього в кінцевому підсумку буде залежати успіх фірми, так як мало призвести якийсь товар, потрібно його ще вигідно продати. Як знайти справжнього продавця -фахівця?
Інструкція
1
Додайте оголошення про відкрилася вакансії в правильному місці. Використовуйте друковані видання з профільної специфікою. У пошуках свіжих сил розповсюдьте інформацію про можливе робочому місці серед студентів, запрошуйте самі і заохочуйте своїх працівників переманювати в ваш штат своїх друзів, які працюють у тій же сфері. Це допоможе знайти людей, у яких вже є досвід продажів і яким відомі всі підводні камені діяльності такого типу.
2
Шукайте активних і наполегливих. Торгівля - така сфера праці, в якої необхідні натиск і енергія. Безініціативний млявий людина не в змозі буде справлятися з постійними стресами і можливими відмовами. Тому вибирайте людей з палаючим серцем, закоханих у свою роботу. Знайти таких допоможе співбесіду. Воно розповість про людину куди більше, ніж сухе резюме. Послухайте, в яких виразах людина розповідає про своєму колишньому місці роботи або планах на подальше життя, і ви легко зможете уникнути попадання в свою компанію ледачих і нездатних до справи людей.
3
Не вибирайте людей, тільки виходячи з їх освітнього рівня. Якщо ви приймаєте на роботу людину без досвіду роботи, то, звичайно, його диплом має значення. Але ми постійно можемо спостерігати вельми талановитих активних продавців, взагалі ніде не навчалися, і стільки ж середнячків, що мають цілком пристойні дипломи. Будьте об'єктивні. Важливо те, наскільки людина вміє і хоче працювати, а не те, де і як його вчили.
4
Переконайтеся, що ваш кандидат здатний пристосуватися до умов нового місця роботи і корпоративної культури. Якщо людина занадто звик до роботи на старому місці, він повинен залишити колишні звички і спокійно увійти в новий колектив. Не варто брати на роботу «літунів» які часто перелітають з організації в організацію, так як для них нічого не варто кинути розпочату справу на півдорозі. Нехай ваше ставлення до претендентів буде об'єктивним і професійним, і тоді ви, без сумніву, підберете кращих.
Здавалося б, чого простіше найняти продавця . Однак багато, зіткнувшись безпосередньо з цим завданням, роблять купу помилок. Це одна з причин виникнення такого небажаного явища як текучка.
Вам знадобиться
  • Анкети для здобувачів, текст оголошення, приміщення для проведення співбесіди, трудовий договір.
Інструкція
1
Підготуйте питання для анкети. Вони повинні бути побудовані таким чином, щоб відповіді на них давали вам якомога більш повне уявлення про кандидата. Наберіть анкету в будь-якому текстовому редакторі. Роздрукуйте потрібну кількість примірників на принтері.
2
Складіть грамотне оголошення про прийом на роботу. Замовте в редакції місцевої газети (краще кількох) його вихід з тією періодичністю, яку вважаєте прийнятною для себе. Пам'ятайте, чим більше виходів оголошення ви замовляєте, тим кожен вихід стає для вас дешевше. Так само розмістіть оголошення в мережі Інтернет. На сайтах присвячених роботі і безкоштовних дошках оголошень. Якщо ви живете в невеликому місті корисним буде розклеїти оголошення в місцях скупчення людей (зупинки громадського транспорту, спеціальні стенди).
3
Чекаючи дзвінків від претендентів не втрачайте часу дарма. Підготуйте приміщення для проведення співбесід. Краще якщо це буде окремий кабінет в якому вас ніхто не потривожить. Атмосфера в кабінеті повинна бути офіційною, але розташовує. Кандидат повинен розкритися перед вами.
4
Призначаючи час співбесіди, піклуйтеся не тільки про своє зручність. Ви заздалегідь розташуйте до себе людину, запропонувавши йому самому вибрати час. Не потрібно думати, що тільки майбутній продавець зацікавлений у вас. Ви навіть більшою мірою зацікавлені отримати хорошого фахівця.
5
Зустрічайте здобувачів привітно. Підніміться назустріч простягніть руку для рукостискання запросіть присісти. Ведіть себе як гостинний господар. У той же час уважно дивіться, як веде себе людина. Де він тримає руки, не відводить чи ока? І інші психологічні штучки, які ви можете почерпнути в невеликих брошурах, присвячених цій тематиці. Не полінуйтеся прочитати одну з них перед зустріччю.
6
Візьміть типовий трудовий договір або складіть власний. Виберіть за результатами співбесіди кращого продавця . Проведіть з ним додаткову зустріч, на якій постарайтеся обговорити всі нюанси майбутньої співпраці. Встановіть випробувальний термін. Підпишіть договір і призначте день і час виходу нового співробітника на роботу.