Як навчити продавця.

Знайти хорошого продавця сьогодні не завжди легко, оскільки багато хто вважає, що ця робота підходить навіть кандидатам без спеціальних знань і кваліфікації. Зрозуміло, щоб досягти успіху в цій професії, необхідно володіти певними навичками. Однак відсутність досвіду не має стати перешкодою для прийому на роботу, адже хорошого кандидата можна швидко навчити справі.
Інструкція
1
Перш ніж наймати на роботу продавця , влаштуйте йому невеликий тест. Навіть якщо кандидат зовсім не має досвіду, він повинен відчувати процес продажу інтуїтивно, зберігаючи доброзичливість і намагаючись правильно реагувати на питання. Багатьом продавця м від природи притаманне вміння переконувати потенційних покупців.
2
Дозвольте продавцеві як слід ознайомитися з асортиментом. Для цього він повинен проявити щирий інтерес до представлених в магазині товарам. Склад, розміри, технічні параметри, спосіб застосування, термін придатності, виробник - це лише деякі характеристики продукції, якими професійний продавець повинен володіти в повному обсязі. На первинне вивчення асортименту може піти 1-2 дні: більш глибоке ознайомлення відбуватиметься в процесі роботи. Забезпечите продавця всіма необхідними інформаційними матеріалами, а також тестерами, якщо вони необхідні. Через тиждень «влаштуйте іспит», розпитавши про товар з позиції покупця.
3
Приставте до стажисту-продавцю більш досвідченого наставника. Процес входження в робочий процес може зайняти близько тижня. Старший продавець повинен не тільки навчати і робити якусь роботу новачка, а й намагатися застерігати його від можливих помилок. Великих або корпоративних клієнтів новому продавцю при цьому краще не довіряти під час стажування.
4
Регулярно влаштовуйте тренінги для персоналу, причому це стосується не тільки новачків. Проведення подібних заходів краще довірити професіоналам. Техніки продажів, спілкування з клієнтом, ступінь впливу на прийняття купівельного рішення, елементи нейролінгвістичного програмування - це лише деякі навички, які можуть стати в нагоді продавцю.
5
Напишіть для нового продавця список стандартних фраз, які він повинен вживати при спілкуванні з покупцями. До нього мають увійти форми вітання і прощання, подяка за очікування, обороти для пропозиції товарів. Наведіть алгоритми виходу з нестандартних ситуацій, які можуть викликати утруднення у новачка.