Як зберегти своє робоче місце.

У наш час, коли в країні відбуваються то економічна криза, то ще яке-небудь потрясіння, дуже хочеться сподіватися, що саме ви зумієте втриматися на своєму місці і ніякі зміни вас не торкнутися. Як допомогти самому собі зберегти робоче місце ?
Інструкція
1
Підтримуйте керівництво. Якщо в цілому компанія переживає непростий час, і скорочує персонал, ваш начальник повинен бачити, що ви переживаєте не тільки за свою зарплату, але й за всю організацію. Якщо ви будете душею переживати за весь колектив, швидше за все, звільнення вам не загрожує.
2
Вмійте привернути до себе увагу. Якщо ви своїми досягненнями і особистими якостями помітно виділявся з натовпу, жоден начальник не посміє звільнити такого цінного співробітника, і тоді небезпека загрожуватиме вашим менш значущим колегам.
3
Будьте багатофункціональними і гнучкими. Незалежно від того, чим ви займаєтеся постійно, будьте в курсі всіх важливих справ компанії і прагнете виконувати якомога більше функцій. Якщо начальство переконається, що ви можете поєднувати обов'язки відразу декількох співробітників, це дасть вам гарантію, що ви точно під скорочення не потрапите.
4
Показуйте всім над чим ви працюєте. Начальство має бути в курсі того, над якими проектами і справами ви зараз працюєте. Це покаже, що ваша робота компанії необхідна і обійтися без вас буде просто неможливо.
5
Доводите до кінця розпочату справу. Які б потрясіння не очікували вас в майбутньому, спокійно і терпляче працюйте над тим, що вам доручили. Продемонструйте своє вміння досягати поставлених цілей.
6
Зберігайте впевненість у собі. Не варто жити в постійному панічному страху звільнення. Спокій і діловий вигляд - ось кращі показники нормально працюючого співробітника, особливо якщо сам начальство переживає через труднощі.
7
Вивчайте ситуацію на ринку праці. Якщо звільнення все-таки відбудеться, воно не повинно стати для вас ударом. Заздалегідь дізнайтеся, які спеціальності зараз затребувані і будьте морально готові до можливої перекваліфікації. Корисно пройти курси для отримання нових знань і умінь.