Як зв'язати наколінники. наколінники гачком.

Теплі наколінники - незамінна річ для тих, хто веде активний спосіб життя, проводить багато часу на природі або постійно мерзне вдома. Вони можуть допомогти при різних ушкодженнях і хворобах суглобів, завдяки тому, що не тільки зігрівають, але і щільно облягають і при цьому масажують ногу. Виготовити їх можна своїми руками в домашніх умовах.
Інструкція
1
Наколінники краще в'язати з вовни або напіввовни. Перед початком в'язання необхідно визначитися з щільністю тканини. Для цього зв'яжіть квадрат 10 на 10 сантиметрів і порахуйте, скільки петель і скільки рядів у вас вийшло. Потім вимірюйте обхват вашої ноги на рівні 10 - 15 сантиметрів над коліном. Після цього розрахуйте, скільки петель вам потрібно набрати, щоб зв'язати наколінник потрібної ширини. Визначтеся також з довжиною майбутнього наколінника і розрахуйте кількість рядів, які треба буде зв'язати. Щоб наколенник НЕ з'їжджав і не збирався в складки, його краще робити або невеликим, за розміром колінного суглоба, або до середини гомілки.
2
Перший спосіб виготовлення наколінників своїми руками - в'язання за принципом гумки для носка. Для цього вам буде потрібно п'ять тонких спиць. Розділіть необхідну вам кількість петель на чотири і наберіть їх на всі спиці, крім однієї, яка буде допоміжною. Потім в'яжіть наколенник до необхідної вам довжини по колу, чергуючи лицьові і виворітні петлі. Можна зробити гумки тільки по краях вироби, для цього зв'яжіть кілька рядів, чергуючи лицьові і виворітні петлі, потім гладке полотно і знову гумку. Гладке полотно в'яжеться тільки лицьовими петлями, без чергування.
3
Інший спосіб виготовити наколенник своїми руками - зв'язати прямокутник і зшити його края.Для цього вам знадобляться спиці або гачок. Якщо ви в'яжете спицями, наберіть необхідну кількість петель і в'яжіть гумку необхідної вам довжини. Потім просто з'єднайте краї полотна ниткою і наколенник готовий. Можете також зробити наколенник не суцільний гумкою, а з гладким ділянкою із лицьових петель.
4
Якщо ви хочете зв'язати наколінник гачком, зробіть ланцюжок з повітряних петель, по довжині перевищує обхват ноги на п'ять міліметрів, а потім в'яжіть стовпчиками без накиду до необхідної довжини.
5
Якщо ви хочете зв'язати ажурний наколенник, можете робити візерунок з стовпчиків з накидом, але виріб вийде не таким щільним.