Як вибрати костюм для сноуборду.

Правильний одяг так само важлива для сноубордиста, як дошка, схил і наявність снігу, адже вона повинна захищати від холоду, вітру, вологи, а також бути зручним і не сковувати рухів. Умовно екіпіровку для сноуборда можна розділити на три шари: термобілизна, утеплювач і мембрана.
Інструкція
1
Термобілизна необхідно для того, щоб організм не переохолоджувався при потовиділенні. Воно швидко вбирає вологу і швидко її випаровує. Вибирайте термобілизна з 100% синтетичних матеріалів (найчастіше для цієї мети використовують поліестер) - білизна з додаванням бавовни довше сохне, тому не підходить для сноуборда . Термофутболка повинна мати довгі обтягуючі рукава і щільно прилягати до тіла, при цьому ніде не натираючи. Термоштани можуть бути до щиколотки або довжиною 78 - вибирайте ті, в яких вам зручніше. Особливу увагу приділіть носкам, купуйте тонкі синтетичні шкарпетки висотою до середини гомілки. Такі моделі не дадуть ногам спітніти або задерев'яніти від катання.
2
Завданням другого шару є утеплення. Оптимальний варіант - флісовий жакет або светр. Фліс - це тканина, яка дуже добре тримає тепло, вона дає можливість випаровуватися волозі, яку вивело термобілизна. Вибираючи другий шар одягу, приділіть увагу зручності.
3
Завдання третього шару - мембрани - це висновок вологи, що випарувалася назовні, при цьому не дозволяючи волозі і снігу потрапляти всередину, крім того, мембрана повинна захищати від вітру. При виборі куртки (штанів) зверніть увагу на параметри мембрани. Параметр breathable або RET - показник опору диханню: чим він менший, тим краще тканина дихає. Показник waterproof - водонепроникність: для куртки оптимально значення 5000 мм, для штанів - 10000 мм. Верхній одяг не повинна сковувати рухи, крім того, вона може взагалі не мати утеплювача. При виборі брюк зверніть увагу на наявність гумки внизу. Рукава куртки теж повинні мати таку гумку, а також різні затяжки і застібки, які запобігають потраплянню снігу.
Зверніть увагу
Рукавички для сноуборда вибирайте з дихаючої тканини, що виводить піт назовні. В залежності від уподобань можна вибрати рукавички або рукавиці, в рукавичках зручніше, зате в рукавицях менше мерзнуть руки в холодну погоду.