Як почати діяти. Як почати зміни.

Поштовхом часто стають переміни негативного характеру, наприклад, розлучення, звільнення, виключення з інституту. Звичайно, в той момент, коли це відбувається, нам здається, що світ навколо буквально валиться, але насправді все, що сталося - це наслідок несвідомого бажання змінити якісь обставини, на які свідомо ми не можемо зважитися.
Інструкція
1
Для початку необхідно впоратися з охоплюють емоціями з приводу зміни і звільнитися від їхнього вліянія.Удобно розташуйтеся в кріслі. Закрийте очі і зробіть три глибоких вдиху і видиху. Потім уявіть, ніби ваше тіло занурюється в м'яку перину і повністю розслабляється. Уявіть, що емоції, почуття, які ви зараз відчуваєте по відношенню до виниклої зміні - це кокон метелики, а ви знаходитесь усередині. Ви відчуваєте, як цей кокон тисне на вас, не даючи вам легко дихати, і ви хочете вирватися з нього. Почніть повільно, без напруги потягуватися, подумки уявляючи, що своїми рухами ви розривається цей кокон, звільняєтесь від його тиску і впускаєте сонячні промені радості. Ви - прекрасний метелик, ваші крила розкриваються, і ви готові до польоту назустріч до нової жізні.Когда ви відчуєте, що ці приємні почуття повністю поглинули вас, ви підлітаєте до вершини гори і, опинившись на ній, кричіть: «Я довіряю своїй мудрості і інтуїції. Я дамся назустріч новим можливостям ». Після усунення негативних емоцій слід розпочати аналізу події.
2
Для цього необхідно взяти аркуш паперу, вгорі записати виниклу зміну, а нижче написати різні можливі варіанти причин. Наприклад, ситуація - вас виключили з інституту. Можливі причини: - несправедливі викладачі та деканат; - хотілося кинути, бо було мало часу на особисте життя; - небажання ходити в інститут, бо невірно обраний факультет, і т.д.Перечітайте список і проаналізуйте свої почуття і ставлення до кожної з причин - та чи ті, які викликатимуть найбільш сильні емоції, з великою ймовірністю й будуть істинної прічіной.Теперь переходите до наступного етапу аналізу - знаходження плюсів перемени.Оні, по суті, випливають із причин. Наприклад, якщо хотілося кинути інститут, тому що було мало часу на інші інтереси, так і пишіть в плюсах: «з'явилося багато часу на цікаві та бажані заняття», або невірно обраний факультет - «з'явилася можливість вступити туди, куди хочеться». Якщо життя з батьками не давала вам будувати особисте життя, то після відходу від них у вас з'явилася можливість зайнятися цим.
3
Щоб зміни не застали врасплох.Когда аналіз буде пророблений, стане зрозуміла причина і видно плюси що стався, зміна вже не здасться катастрофічною, і навіть з'явиться радість від того, що все склалося саме так.Чтоби в майбутньому зміни не застали вас зненацька і не змушували зайвий раз переживати, необхідно взяти під контроль своє життя і те, що в ній відбувається. Будьте уважні до потаємним бажанням і небажанням, відстежуйте думки і почуття по відношенню до різних ситуацій, щоб вчасно взяти в свої руки події і самому змінити те, що не влаштовує, а не чекати, поки за вас це зробить хтось інший. Сміливіше приймайте рішення, робіть щось нове, незвідане, і будьте впевнені: будь-які зміни - це крок у нове життя.
Корисна порада
В житті всі події відбуваються не просто так: у кожного є причина і наслідок. Життєві зміни - це наслідок того, що нас щось не влаштовує і це хочеться змінити. Хтось у такій ситуації звик діяти сам, а для кого-то необхідний поштовх.