Як позбутися від післяпологового живота. Як позбутися живота після пологів.

Ось уже пологи позаду, щасливі батьки повертаються додому з пологового будинку. І тепер перед жінкою стоїть завдання (природно, після догляду за дитиною) - зробити свою фігуру такою ж привабливою, як до вагітності і позбутися від обвислого живота , зміцнити м'язи преса.
Вам знадобиться
  • - корисні продукти;
  • - час для заняття фізичними вправами;
  • - спеціалізований лікар.
Інструкція
1
Починайте носити бандаж відразу після пологів, якщо звичайно у вас немає до цього протипоказань. Він допоможе швидко підтягти живіт і буде робити вас візуально стрункішою вже з перших післяпологових днів.
2
Не допускайте появи в будинку шкідливих продуктів. Організуйте своє харчування так, щоб в меню входила тільки здорова, натуральна їжа, але в той же час ви повинні отримувати достатню кількість калорій, щоб не було голоду. Їжте каші, пийте кефір, варіть прості супи. Сідати на дієту одразу після пологів - не найкраще рішення. Вам адже ще належить годувати дитину грудьми, і він повинен бути забезпечений усіма необхідними вітамінами. У холодильнику завжди повинні знаходитися свіжі фрукти та овочі (але огірки, помідори, капуста не повинні входити в ваш раціон перші погода). Суворо дотримуйтеся режиму харчування. Не переходьте на одні перекушування - так ви тільки підірвете своє здоров'я.
3
Включіть у свій режим дня тренування. Робити це треба через деякий час після пологів. Не варто відразу починати з важких фізичних вправ. Це і стрес для організму, і ризик серйозних наслідків. Тому виключіть кілометрові пробіжки і вправи, що вимагають великої витривалості. Стежте за своїм станом, і коли відчуєте, що вже можна інтенсивно займатися спортом, виконуйте вправи для зміцнення м'язів.
4
Сходіть на консультацію до лікаря-косметолога, щоб закріпити результат регулярних тренувань і здорового харчування. Після того, як він дасть свою згоду, можна вдатися до послуг спеціалізованих салонів по відновленню організму після пологів. Деякі жінки вдаються навіть до хірургічної корекції, пересаджуючи ділянки шкіри.
Зверніть увагу
Перед тим, як починати робити фізичні вправи після пологів, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем. Мінімальний термін, до закінчення якого не рекомендується фізична активність - шість місяців. Після кесаревого розтину або важких пологів цей термін набагато більше - до року. Чи не травмуйте своє здоров'я - прислухайтеся до лікарів.
Корисна порада
Не починайте відразу ж робити вправи для зміцнення м'язів живота. Відразу ж після пологів ви можете займатися ходьбою - тобто звичайні прогулянки з дитиною. Якщо ви змусите м'язи живота працювати до того, як вони відновляться, ви можете отримати травму. Тому деякий час уникайте присідань, віджимань і інших вправ для зміцнення преса.