Як взяти кредит непрацюючому. чи можна взяти кредит у банку непрацюючому.

Захоплююча подорож, покупка нового автомобіля, будівництво будинку або дачі ... На всі ці та інші потреби росіяни нерідко беруть кредит - для багатьох людей легше віддавати займ невеликими «порціями», ніж накопичити потрібну суму . Банки із задоволенням погоджуються видати кредит - адже ця угода вигідна для обох сторін. Велика частина кредит них установ в своїх умовах обов'язково зазначає: « кредит и видаються тільки працюючим громадянам». Як бути, якщо вам терміново знадобилася велика сума грошей, але офіційно ви числитеся безробітним? Чи можна оформити позику в банку непрацюючому людині?
Інструкція
1
Першим ділом, оцініть свою платоспроможність. У разі якщо ви є офіційно непрацюючим, але платоспроможним (працюєте без запису в трудовій книжці або без складання трудового договору), вам слід звернути увагу на так звані «швидко-позики», які пропонує сьогодні більшість комерційних банків. Якщо вам потрібна відносно невелика сума грошових коштів (до 100 тисяч рублів) і на нетривалий термін (2-3 тижні), то можна скористатися послугами фірм, які пропонують оперативні позики за 15-20 хвилин без застав і поручителів.
2
Відсоток по таких позиках трохи вища, але надати доведеться всього два документа, одним з яких обов'язково буде паспорт. Другий документ - будь-який, який ви вважаєте за потрібне. При оформленні такої позики не потрібно надавати банку довідку про доходи та копію трудової книжки. Відповідно, процедура отримання кредит а значно спрощується - адже в анкеті можна вказати будь-які відомості про місце роботи та заробітну плату, а перевірити без трудової книжки ніхто не зможе. Подібні кредит и пропонує сьогодні велика частина комерційних банків. Фінансові установи проводять спеціальні акції, в рамках яких і можна взяти позику.
3
Зверніться в кредит ниє агентства. У тих випадках, коли самостійно проблему з отриманням кредит а вам вирішити не вдається, можна звернутися за допомогою в спеціальні агентства, які співпрацюють з комерційними банками і сприяють громадянам в отриманні позик. Звертаючись до таких установ, ви, швидше за все, отримаєте довгоочікуваний кредит . Але за послуги посередницького характеру агентство, зрозуміло, потребують оплату - близько 5 відсотків від загальної суми отриманих вами коштів. Якщо такі умови вас влаштовують, проблема буде вирішена досить швидко і легко.